Silikonová panna jako živá

Nemáte zrovna žádnou přítelkyni a chybí Vám sex? Jste milovníky erotických pomůcek a hraček, rádi je testujete a dovádíte s nimi? Nebo sháníte originální dárek pro svého kamaráda, kolegu z práce nebo jiného přítele? Vyzkoušejte silikonovou pannu.

Mezi velmi oblíbené erotické hračky určené pro muže patří** silikonové panny,** které vypadají skutečně jako živé. Klasická nafukovací panna jistě také splní svůj účel, ale pokud je někdo náročným uživatelem erotických pomůcek, nebo ho nevzruší jen tak něco, ale jde mu o to, aby se erotické dovádění za pomocí pomůcek co nejvíce přibližovalo skutečnému sexu, pak je tou nejlepší volbou pořídit si silikonovou pannu.

Silikonové panny

Silikonové panny, které vypadají jako opravdové ženy, nejsou na našem trhu dlouhou dobu. S klasickými nafukovacími pannami nemají až tolik společného. Tyto panny jsou extra třída. Nejde o panny nafukovací, ale jsou celé vyrobené ze silikonu.  Jde o silikon, který bývá používán při různých filmových efektech a který je upraven tak, aby působil co nejvíce realisticky, a to nejen na pohled, ale také na omak. Silikonové panny jsou pro skutečné fajnšmekry. Vybere si naprosto každý. Silikonové panny, které vypadají jako živé, mají různé typy těl, kdy si můžete vybírat dle toho,  jakým postavám dáváte přednost. Zda postavě atletické, štíhlounké, silnější. Panny se liší také velikostí a tvarem prsů, odstínem kůže, hlavou, obličejem, vlasy, nehty a dalším.

Z čeho je silikonová panna vyrobena

Silikonové panny se vyrábí v mnoha různých typech tak, aby si na své přišli všichni muži, kteří se rozhodnou si silikonovou pannu pořídit. Všechny tyto panny jsou vytvořeny ze silikonu, který dobře vypadá a na omak působí jako skutečná lidská kůže. Prsa panen jsou vyplněna rosolovitým silikonem, a pohupují se jako skutečná prsa. Rosolovitý silikon je uvnitř celé panny a je suchý. Proto když by se Vám nějak omylem podařilo pannu propíchnout nebo jinak poškodit, tak nevyteče. Silikon, z něhož je panna vytvořena, je odolný, je pružný a je téměř nezničitelný. Na své tak přijdou i hodně necitliví, nebo až přímo hrubí muži. Uvnitř panny se nachází ocelová kostra. Přesto, že je dosti pevná, neomezuje pannu stavět do různých libovolných poloh. Proto si ji můžete nastavit do polohy stejně, jako opravdovou ženu a užít si s ní sex z boku, zezadu, misionářskou polohu a další. Vaše nová společnice v dané poloze zůstane, bude pevně držet a Vy si můžete užívat, jak je Vám libo. Tato panna vydrží docela velkou zátěž, až 200 kg, tudíž po ní můžete skákat, zalehnout ji, apod.

Možnosti použití silikonové panny

Silikonová panna, která vypadá jako živá, nemusí sloužit pouze pro sex, kdy ji po vyvrcholení odhodíte a jdete si po svých. Tato panna Vám může alespoň z části nahradit skutečnou partnerku. Dopřejte si sex se vším všudy. Naložte se před hrátkami s ní do vany, a vezměte s sebou i svou novou společnici. Koupání s pannou může být velmi příjemné. Vzhledem k tomu, že je panna plná silikonu, nemusíte se strachovat, že by dovnitř natekla voda. Pannu můžete sprchovat i horkou vodou. Nevadí jí totiž ani vysoké teploty. Proto si s ní dopřejte koupel a pak se s ní pomilujte. Nebo si s ní můžete užít prvně sex a pak se společně vykoupat.

Jak vypadá silikonová panna

Silikonová panna vypadá jako skutečná žena. Jsou muži, kteří vyhledávají pouze blondýnky, jiní brunetky, někteří mají rádi exotiku a hledají tedy dívky snědé pleti. Silikonové panny se vyrábí v tolika provedeních, že si i Vy vybere přesně podle svého gusta. Vyberte si** podle postavy, podle velikosti i podle tvaru prsou**. Sami si určete, zda chcete pannu dlouhovlasou nebo s vlasy krátkými, zvolte si výšku panny, i vzhled jejích intimních partií. Možná dáváte přednost různému ochlupení, nebo zcela vyholeným ženám. I zde Vám výrobci vyhověli a vyrobili panny, které Vás co nejvíce vzruší a splní Vaše očekávání.

Co nabízí silikonová panna

Silikonová panna má všechny tělesné otvory, stejně jako skutečná žena. Stejně jako celá panna, jsou i tyto otvory vyrobené ze silikonu, který je absolutně přizpůsobivý a tudíž se přizpůsobí všem velikostem penisu i jiných erotických pomůcek, pokud byste je při sexu s pannou používali. Silikon, který byl pro výrobu vaginálního i análního otvoru použit, se vyznačuje měkkostí, je kluzký a je dostatečně pružný, aby se tyto otvory staly věrnou kopií skutečných. Pokud chcete zažít příjemný sex, s hladkým průběhem, pak můžete samozřejmě použít i lubrikant, který zlepší průnik. Ústa silikonové panny mají čelist, kterou je možné otevírat. V ústech se nachází jemný jazyk, i zuby, které jsou měkké a vyrobené též ze silikonu. Vaginální i anální otvor, stejně jako ústa, dovolí muži naprosto hluboké pronikání. Nemusíte mít strach, že byste byli jakkoliv limitováni a to ani v případě, že je Váš penis nadprůměrně velký. Po proniknutí penisu dovnitř zvoleného otvoru dojde k vytvoření podtlaku uvnitř panny. Říká se tomu sací reflex. Tento jistě uvítají všichni muži po využití ústního otvoru. Zažijí orální sex jako se skutečnou ženou, která jej rozhodně umí a ví jak na něj.

Co obsahuje balení se silikonovou pannou

Pokud si pannu zakoupíte buď v prodejně s erotickým zbožím, nebo přes online sexshop, přijde Vám oblečená. Oblečení zpravidla spočívá v** erotickém spodním prádle**. Panna má na sobě slušivou podprsenku, kalhotky, punčochy. Jestliže byste ji rádi viděli v jiném oblečení, nic Vám nebrání v tom si požadované módní kousky dokoupit. Vybírat můžete z různých erotických prádel všeho druhu, ze společenských šatů a z dalších oblečení, které na ženě preferujete. Silikonovou pannu můžete i líčit, je však nutné vybírat vhodná líčidla, protože některá nemusí na silikonu držet. Součástí balení je i čisticí souprava a návod, jak pannu ošetřovat. Pokud by náhodou došlo k poškození silikonové panny, což se však nepředpokládá, neboť se jedná o pannu opravdu pevnou a odolnou, pak stačí zajít do obchodu, kde pořídíte silikonové těsnění, kterým si pannu zase udobříte.

Proč si silikonovou pannu pořídit

Silikonová panna se Vám může hodit, jestliže zrovna nemáte žádnou přítelkyni a ani žádnou nehledáte. Silikonové panně dávají přednost ti muži, kteří ani nemají čas na trvalý vztah, kteří jsou samotáři, a samota jim vyhovuje. Avšak každý člověk má jisté potřeby, mezi které patří i sex. Silikonová panna je ideální partnerkou, která vždy vyslechne všechna Vaše** sexuální přání.** Silikonovou pannu můžou používat i milenecké páry, které si chtějí svůj sexuální život okořenit. Nemusí přitom shánět nikoho do trojky a svou společnici budou mít vždy připravenou po ruce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9221 (magazinerotika.cz#180)


Diskuze a zkušenosti

Honza Atomek | 04.03.2015 00:50
Re: Silikonová panna jako živá Pokud ma nekdo zajem silikonovou krasku za polovicni cenu,at se ozve na honzaatomek@gmail.com.

Karol | 28.05.2017 16:29
prosím rešpektovať intimitu


Přidat komentář