Sex s vibrátorem z pohledu muže

Jestliže chcete zažít změnu ve svém sexuálním životě, nebo se Vašemu partnerovi nedaří Vás uspokojit, či jen chcete vyzkoušet experiment za účelem lepšího sexu, vezměte si do postele vibrátor. Jak se na to bude tvářit partner? Toť otázka.

Ženy si pořizují vibrátory z mnoha důvodů. Jedním z nich je zažít lepší sex, dalším fakt, že je jejich partner nedokáže uspokojit, jiné se chtějí v posteli s partnerem pobavit a vedle dalších erotických hraček sahají i po vibrátoru. Co je zvláštní, že ve většině případů si ženy kupují vibrátory samy. Není to však proto, že by se partner bál, že neodhadne správnou velikost, tloušťku, barvu nebo design. Je to proto, že partneři obecně na vibrátory žárlí a nechtějí v jejich používání své partnerky tímto způsobem podporovat. Pokud je Váš sexuální život již nudný a nijak pestrý, nebo naopak si ho dokážete skvěle užívat a přemýšlíte, čím jej zase obohatit, vyzkoušejte při společných hrátkách použít vibrátor. Reakce partnera můžou být různé. Vždy záleží na jeho sebevědomí, na jeho náklonnosti k novým věcem a na dalších faktorech. Pokud chcete vzít vibrátor do postele ke společným hrátkám, měla byste si počínat hodně obezřetně, abyste neranila jeho mužské ego.

Jak vidí sex s vibrátorem muži?

Je Váš partner skvělý po všech stránkách, proto nemáte žádné obavy z toho, když do postele přiberete pomocníka v podobě vibrátoru? Pozor. I ten nejvíce sebevědomý muž se začne v takovém případě zaobírat otázkou, zda mu tím náhodou nenaznačujete, že je v posteli nedostatečný a že chcete něco víc. Buďte proto obezřetná, abyste partnera neranila, nekazila mu náladu a zbytečně ho nenaváděla na chmurné myšlenky. Je potřeba partnera ujistit o tom, že vibrátor je pouze umělá hmota. Že je to pouze hračka, která Vám v žádném případě nemůže nahradit lidský kontakt. Přesvědčte ho, že pouze jeho penis Vás dokáže patřičně uspokojit. Po vibrátoru v jeho přítomnosti sahejte jen zřídka, alespoň ze začátku. Pokud o partnerovi víte, že rád experimentuje a že sex s Vámi ho baví na jakékoliv úrovni, nemáte se čeho bát a cesta k lepšímu sexu je Vám oběma otevřena.

Brát vibrátor do postele s mužem?

Vy sama znáte svého partnera, proto byste měla předvídat jeho reakce. Pokud je jeho penis miniaturních rozměrů, zřejmě mu nebude třikrát příjemné, když s sebou do ložnice vezmete pořádný vibrátor. Pokud víte, že tím partnera neraníte, určitě vibrátor při společných sexuálních hrátkách vyzkoušejte. Jak na to? Vy sama nejlépe víte, co Vám dělá dobře a jak s vibrátorem zacházet, aby se Vám to líbilo. Proto muže veďte. Ukažte mu, jak má vibrátor použít, kde se Vás má dotknout, kdy ho do Vás zasunout, jak s ním manipulovat, apod. Tím, že ho naučíte s vibrátorem na Vašem těle zacházet, dosáhnete do budoucna lepších zážitků, než když vše necháte na něm. Muže vzrušuje pozorování masturbující partnerky. Vibrátor v posteli je ideální příležitost, jak mu jeho sen splnit. Vy masturbací muže pěkně rozdráždíte a bude poté snazší ho přemluvit k podobným hrátkám.

Čím potěšit v posteli muže?

Pokud máte v posteli vibrátor a muž Vás jím uspokojuje, měla byste jej za tuto službu odměnit. Jak? Použijte k tomu vibrátor. Vibrátor dokáže divy i s mužem. Přiložte partnerovi vibrátor na spodní stranu penisu a pobídněte partnera, ať začne masturbovat. Jde o velmi příjemnou záležitost, a partner snadno dosáhne orgasmu. Mnoho mužů, i když to jen málo z nich přizná, miluje dráždění svého análního otvoru. V análním otvoru je nespočet nervových zakončení, a pokud partnerka ví jak na to a nebrání se tomu, považují ji muži za nejlepší milenku na světě. Pokud již víte, že partner miluje anální hrátky, i když např. pouze s použitím jednoho prstu, nebo jazyku, zkuste místo prstu použít vibrátor. Nezapomínejte hodně lubrikovat.

S vibrátorem zažijete lepší sex

I když se muži do sexu s vibrátorem nechce, a nechť má k tomu jakékoliv důvody, měla byste ho přesvědčit, ať takovou hru alespoň vyzkouší. Některým mužům dělá problémy překousnout fakt, že v posteli nebudou uspokojovat partnerku pouze oni, ale ještě nějaký předmět, který je navíc vyvinutější, krásně pravidelně tvarovaný, k tomu vibrující. Avšak jakmile udělají první krok, častokrát zjistí, že se nejedná o nic nepřijatelného či strašného, naopak, že si sex s vibrátorem oba náramně užili. Mnoho mužů váhá, zda použití vibrátoru v posteli je ta správná cesta. V posteli jde o to, dopřát si potěšení. A s vibrátorem si ho dopřejete snadno a zaručeně. Mnoho mužů začalo na tohoto pomocníka nahlížet pozitivně a vibrátor se stal nedílnou součástí jejich sexuálního života.

Vibrátor v posteli v číslech

Vibrátor používá až 75 procent všech žen. V USA přiznalo používání vibrátoru 53 procent žen. Z nich ho přes 46 procent používá k masturbaci a 37 procent ke zlepšení sexu s partnerem. 41 procent pak vibrátor používá pouze k sexuální předehře a poté ho odkládá. Podle provedeného výzkumu potřebuje přinejmenším 50 procent žen při sexu ještě další stimulaci, aby vůbec mohly dosáhnout orgasmu.

Jaká jsou pozitiva používání vibrátoru?

Nejen ženy, ale i odborníci mají dobrý názor na používání vibrátoru. Ženy, které používají vibrátor a to pravidelně nebo opakovaně, jsou více vzrušivé, snadněji se uspokojují a netrápí je suchost pochvy, neboť snadno vlhnou. Ženy, které si berou s sebou do postele vibrujícího pomocníka, jsou v sexu spokojenější a umí si sex lépe vychutnat.

Proč muži žárlí na vibrátor?

Mnoho mužů, kteří na vibrátor žárlí, má malý penis. Mají tak nízké sebevědomí, jsou zakomplexovaní a nesnesou představu, že by partnerku uspokojil lépe vibrátor než oni sami. Muži berou vibrátor jako konkurenta. Jestliže navíc partner ví, že on sám Vás jen málokdy, jestli vůbec kdy, uspokojí a s vibrátorem nemáte problém, pak se nedivte, že se mu vibrátor v posteli nezamlouvá, že na něj žárlí. Z malé umělohmotné hračky se tak najednou stává velký sok, který zřejmě nemá konkurenci. A to každý muž těžko snáší. Muži mají strach, že když přiberete do postele vibrátor, že si oni neužijí, že se budete věnovat pouze tomuto malému pomocníkovi. Může se pak stát, že na další sex s Vámi a s vibrátorem už nebudou mít příště náladu.

Jak muže spřátelit s vibrátorem

Pokud chcete zařadit vibrátor do společných sexuálních hrátek, vyberte vibrátor spolu. Pořiďte takový, který se bude zamlouvat jemu. Neuspokojujte se s vibrátorem sama. Zapojte do hry partnera. Jen tak ho to bude bavit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9228 (magazinerotika.cz#394)


Přidat komentář