Pás cudnosti pro muže

Pásy cudnosti v dnešní době neslouží pouze jako pojistka proti nevěře při odloučení partnerů, ale především jako erotická pomůcka a stimulátor při sexuální praktice zvané BDSM.

Pásy cudnosti nejen pro ženy, ale i pro muže mají dávnou historii. Dobře víme, že je dříve používali rytíři u svých manželek, u nichž si tak chtěli pojistit věrnost, když museli do boje. V dnešní době sice pásy cudnosti také můžou plnit tuto svou původní funkci, ale především se používají pro erotické hrátky, sexuální praktiky a osvěžení sexuálního života partnerské dvojice. V historii se používaly** pásy cudnosti**, které byly vyrobené z kovu a které obepínaly pas a rozkrok. Svým tvarem byly velmi podobné pánským slipům. V dnešní době se vyrábí mnohem pohodlnější typy pásů cudnosti, které jsou určené pro „úschovu“ penisu a které drží pouze na penisu a na varlatech. Materiály, z nichž se pásy cudnosti vyrábí, jsou různé. Čím pevnější materiál je pro výrobu pásů cudnosti použit, tím spolehlivější pás je.

Proč muži používají pásy cudnosti

Pásy cudnosti jsou samozřejmě používány jako ochrana před nevěrou. Partnerky a partneři si tak pojišťují své muže, aby jim v době jejich nepřítomnosti nebyli nevěrní. Pásy cudnosti pro muže jsou ale také používány jako sexuální stimulátor. Pokud je pás cudnosti správně a rozumně používán, umožňuje tak každému muži, který jej na sebe oblékne, lépe poznat své vlastní pudy a ženě pás cudnosti umožňuje, aby lépe mužské pudy ovládala.

Kde se pás cudnosti pro muže kupuje?

Pás cudnosti pořídíte v erotickém sexshopu. Pro lepší výběr doporučujeme využít internetový prodej, kde si vyberete z materiálů, z velikostí, z celkového provedení, z ceny, atd. Jestliže nevíte přesně, podle čeho pás cudnosti vybírat, pak se zeptejte přímo prodejce, který ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně s ohledem na konkrétní požadavky. Prodejci jednají s kupujícími přátelsky, diskrétně, přitom opravdu otevřeně. Proto se nebojte a nakupujte s jistotou osvědčené výrobky.

Proč si pořídit pás cudnosti?

Pás cudnosti je považován za erotickou pomůcku, kterou dvojice využívají při sexuálních hrátkách. Jen výjimečně plní pásy cudnosti ještě svůj původní účel, pro který byly před mnoha a mnoha lety vyrobeny. Pás cudnosti si pořizují milenecké páry, aby si mohly zpestřit svůj sexuální život. Pás cudnosti přímo vybízí dvojici k tomu, aby si hrála na dominu a otroka, aby si dvojice rozdělila role, atd. Pořízením pásu cudnosti dosáhnete velmi zajímavé možnosti pro zpestření sexu s Vaším partnerem. Pás je vhodný i pro celodenní nošení, proto si můžete ohlídat svého muže, u kterého si nejste jeho věrností jistá, nebo mu sice věříte, ale raději nechcete nic riskovat.

Vlastnosti pásů cudnosti pro muže

Pásy cudnosti můžete zakoupit ve všech velikostech, od velikosti S až po XXL. Tak, jako máte na výběr z velikostí, tak máte na výběr i z použitého materiálu. Velmi žádanými jsou pásy cudnosti kožené, které mají působivý design. Pásy cudnosti se v současné době vyrábí velmi kvalitně, jsou příjemné na nošení a nikde muže netáhnou ani neškrtí. Lehce se s nimi manipuluje. Muž si jej snadno nasadí i si jej snadno sundá. Pokud tedy máte od něj klíče. Obvod pásu cudnosti můžete regulovat dle potřeby.

Jak vypadá pás cudnosti

Pás cudnosti má mnoho podob. Nejčastěji se prodávají kožené pásy cudnosti, které jsou černé barvy a jsou zdobeny stříbrnými doplňky. Vnitřní strana pásu cudnosti bývá podložená pěnovkou, aby se pohodlně nosil, a muže nikde netlačil. Část určená na penis může být vyrobena z kožených pásků, které jsou ve tvaru mřížky. Pásy cudnosti se vyrábí ve všech velikostech, ale pořídit můžete i pás o** univerzální velikosti**, která sedí každému muži. Takový pás se díky svému dokonalému propracování a vhodnému materiálu přizpůsobí jakékoliv postavě. Přední pás pásu cudnosti pro muže je nejčastěji trojúhelníkového tvaru. Ve spodní části je k ní připevněn užší pásek. Tento se provlékne mezi stehny. Od pásku vedou další pásky, které jsou hrubší a ty jsou upevňovací, které obepínají pas muže. Tyto upevňovací pásy jsou zakončeny řemínky a ty se provlékají poutky umístěnými na přední části pásu cudnosti. Tento popis bývá shodný pro mnoho pásů cudnosti, ale jak jsme již uvedli, existuje mnoho typů, které se od sebe vzájemně liší. Na závěr po oblečení pásu cudnosti stačí, když se otvorem v řemínku protáhne kroužek a zafixuje se zámkem. Penis je v pásu cudnosti velmi pohodlně uschován.

Co přináší mužům nošení pásu cudnosti?

Pás cudnosti je velmi zajímavá erotická pomůcka, se kterou může muž zažít zvláštní a naprosto různorodé pocity. Nošení pásu cudnosti jej může bavit, a může je muž považovat za legraci, ale může pro něj být i utrpením. Pás cudnosti potěší především příznivce sadomasochistických hrátek, kteří jej používají především k omezení sexuálních aktivit submisivního jedince i k jeho ponížení. Pás cudnosti také nechybí ve výbavě extra žárlivého partnera, který jím nezapomíná svého partnera vybavit v době vzájemného odloučení. Nošení pásu cudnosti mnoho mužů vzrušuje a poskytuje jim stimulaci penisu a varlat. Kožený pás cudnosti určený pro muže je velmi působivou erotickou pomůckou. Je slušivý, je příjemný na nošení, je měkký.

Z čeho je pás cudnosti vyroben?

Nejčastěji bývá pás cudnosti vyroben z kvalitní kůže, která bývá v konkrétních částech pásu polstrovaná pěnovkou pro větší pohodlí. Spojovací kroužky jsou vyrobené z kovu. Barevné provedení je nejčastěji černé, kov je stříbrný.

Jak pás cudnosti pro muže nasadit?

Nasazování pásu cudnosti pro muže je velmi jednoduché. Pás si muž vloží mezi stehna, nebo mu jej tam vloží jeho partnerka či partner. Boční pásy se podrží kolem pasu. Přední část pásu cudnosti, jde o trojúhelníkovou část, je potřeba chytnout a přes boční poutka protáhnout pásy. Následně postačí nastavit velikost, aby pás na muži nebyl příliš volný nebo příliš těsný a posledním bodem je uzamknutí pásu cudnosti na zámek.

Údržba pásu cudnosti pro muže

Pás cudnosti se samozřejmě také nevyhne pošpinění. Lehké nečistoty je možné otřít vlhkým hadříkem namočeným ve vodě. Jestliže je však pás cudnosti zašpiněn většími skvrny, ty by se měly vyčistit odborně. Nikdy k omývání a údržbě pásu cudnosti nepoužívejte benzín a žádné chemikálie. Čas od času můžete pás cudnosti potřít olejem, který ponechá tuto erotickou pomůcku měkkou a zakonzervovanou. Pás cudnosti skladujte vždy v suchu. Neuzavírejte je do igelitových sáčků nebo pytlů a to ani v případě, že je převážíte nebo berete na cesty. Mohlo by dojít k jejich plesnivění. Vlhkost by mohla kůži poškodit, a pásy cudnosti by se tak staly tvrdé a hrubé.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9222 (magazinerotika.cz#184)


Přidat komentář