Návleky pro prodloužení penisu

Hledáte způsob jak si jednoduchou a levnou metodou prodloužit penis, aby dosahoval délky, po které toužíte? Pak je na čase vyzkoušet návlek na prodloužení penisu, se kterým svou partnerku jednoduše přivedete k vytouženému orgasmu.

Návleky na penis

Návleky na penis neslouží jen k** zvětšení penisu** do požadované délky a šířky, ale také k dosažení účinnější stimulace tím, že jsou na návleku umístěny dráždivé výstupky, které ženu přivedou snáz k orgasmu. Návleky na penis se opět jako i jiné erotické pomůcky nejčastěji vyrábí z gelového materiálu nebo ze silikonu, který je velmi přizpůsobivý a je tak vhodný pro každou velikost penisu. Vybírat můžete z mnoha různých návleků, které se liší špičkami, velikostí, délkou a vzhledem.

Použití návleku na penis

Z nabídky si jednoduše vybere návlek, který se Vám líbí nejvíce. Zřejmě se budete řídit rozměry návleku, jeho zakončením a dalším propracováním tak, abyste u partnerky sklidil co největší úspěch. Po výběru návleku si jej navlečete na** kořen penisu,** a můžete začít se sexem. Stimulační výstupky, které jsou na návleku, budou při pohlavním styku stimulovat poševní vchod. Pokud si pořizujete návlek na penis, je nejlépe tento používat společně s lubrikačním gelem.

Proč si pořídit návlek na penis

Návlek na penis dokáže výrazně zvětšit objem penisu, čímž muž docílí lepšího** dráždivého účinku** pro ženu, kterou uspokojuje. Návleky na penis si pořizuji muži, kteří nejsou spokojeni se svou délkou penisu, ti, ke kterým nebyla příroda příliš štědrá v oblasti** délky nebo šířky penisu,** ale i ti, kteří chtějí sex s partnerkou ozvláštnit a dopřát jí i jiné rozměry penisu, než na který je zvyklá. Díky různým zakončením návleku na penis můžete ženu stimulovat tak, jak se Vám zlíbí. Návleky na penis jsou vyrobeny z kvalitního silikonového materiálu, který je na dotek velmi hebký a nezpůsobuje vůbec žádné oděrky. Vyberte si** návlek na penis** s různými výběžky, s vlnkami nebo s nopky, které maximalizují dráždivý účinek. Návlek na penis si pořiďte v případě, že chcete udělat Váš sex zajímavější, pokud chcete u partnerky zvýšit prožitek ze sexu s Vámi, a pokud se již nechcete stydět za velikost svého penisu. Díky návleku na penis si můžete užít naprosto jedinečný sex. Návlek na penis zároveň působí i jako známé kroužky na penis, kdy zaškrtí nahromaděnou krev v penisu a zajistí tak muži delší a silnější erekci a sexuální výdrž po celou dobu užití návleku.

Typy návleků na penis

Existuje velké množství druhů návleků, ze kterých si můžete vybírat. Jaký druh návleku si zvolíte právě Vy, bude záležet na přáních a potřebách buď Vašich, nebo Vaší partnerky. Návleky na penis jsou většinou válcovitého tvaru. Návleky se nasazují na penis, podobně jako prezervativ a jsou navrženy primárně pro zvětšení a zesílení penisu. Návleky na penis většinou nejsou opatřeny vibracemi a používají je ti muži, kteří chtějí svůj penis rychle prodloužit nebo zesílit bez nějakých dalších potřebných stimulací. Návleky na penis jsou k dostání v nepřeberném množství vzorů a tvarů, můžete si pořídit návlek s výstupky, s drážkami a s dalšími stimulujícími prvky. Některé návleky na penis mají dokonce klitorální dráždiče, které masírují při pohlavním styku současně i klitoris. Tyto jsou snadno ovladatelné a každý si může zvolit rychlost stimulace podle představ a přání partnerky. Takové návleky si pořizují ty páry, u nichž ženě dělá problém dosáhnout orgasmu klasickou vaginální cestou, ale potřebuje k tomu i klitorální stimulaci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9215 (magazinerotika.cz#22)


Přidat komentář