Masturbátory pro muže

Pánové, pokud jste zrovna sami, nemáte ženu ani žádnou dívku, a už vám začíná scházet sex, možným řešením je masturbátor. Masturbátor však využijí také zadaní muži, pokud jejich partnerka zrovna nemá náladu.

Jak už vyplývá z názvu, masturbátor je erotická pomůcka sloužící k dráždění penisu. Původním účelem masturbátoru byl odběr semene býků, k čemuž se ostatně podstatně větší masturbátory používají dodnes. Ke účelům odebírání spermatu se masturbátory občas využívají také v lékařství. Ovšem masturbátor, o kterém vám chceme povědět, slouží jako náhrada klasického vaginálního nebo i análního styku popřípadě orálního sexu. Ovšem pozor, nejde o náhradu jen tak ledajakou, která vás ihned omrzí.** Moderní masturbátory** jsou natolik kvalitní a propracované výrobky, že mnozí muži při jejich užívání pociťují ještě intenzivnější pocity, než při opravdovém sexu se svou partnerkou.

Jak funguje masturbátor?

Masturobátor totiž využívá principu podtlaku, který je navíc plynule regulovatelný, takže bude záležet jen na vás, jak silné sání s podtlak chcete zažít. Po sejmutí vrchního víčka masturbátoru objevíte otvor určený k zasunutí a následnému dráždění penisu. Tento otvor je u některých masturbátorů velmi realisticky tvarován do tvaru vagíny nebo análního otvoru. Jelikož je vnitřní část masturbátoru z lékařského silikonu, i dotek je velmi příjemný a naturalistický. Na druhém konci masturbátoru se pak nachází další menší víčko, ze jehož pomocí můžete regulovat podtlak ve vnitřní části masturbátoru a ovládat tak sílu sání a intenzitu podtlaku.

Druhy masturbátorů pro muže

Existuje několik** druhů masturbátorů pro muže**. Většinou jde o podlouhlé krabičky různých designových provedení a barev, které mají jeden hlavní otvor a druhý menší určený k regulaci množství vzduchu uvnitř masturbátoru. Masturbátory lze rozdělit podle několika hledisek, a to na masturbátory:** vibrační a nevibrační, jednorázové a opakovaně použitelné** a dále podle toho, jaký** tělesný otvor** masturbátor napodobuje.

Mužský masturbátor s vibracemi či bez?

Pokud si lidé vybírají erotické pomůcky, obvykle mají sklon dát přednost těm, které mají možnost vibrací. I v případě masturbátoru máte na výběr přístroj s vibracemi nebo bez. Nevibrační mastrubátory mají však jednu neocenitelnou výhodu, díky které jsou velmi oblíbené – lze je použít ve sprše. Použití masturbátorů ve sprše je totiž velmi oblíbené, neboť voda ještě více zesiluje jeho účinky. Vibrační masturbátor ve sprše použít nemůžete, neboť by hrozilo zničení motorku vodou.

Kolikrát se dá masturbátor použít?

Některé mastrubátory jsou jednorázové. Nedají se rozebrat, takže není možné je po použití vyčistit. Z hygienických důvodů proto není vhodné použít je opakovaně. Protože i tyto jednorázové masturbátory jsou poměrně drahé, je lepší zvolit model, který je možné po použití rozebrat a vymýt, díky čemž jej můžete používat opakovaně.

Masturbátor a jeho otvor

Masturbátory mohou napodobovat různé tělesné otvory. Mezi nejčastější patří vagína, anální otvor nebo ústa. Některé masturbátory mají různé otvory z obou stran, takže si můžete vybrat, na co máte zrovna chuť.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9216 (magazinerotika.cz#26)


Přidat komentář