Masážní krém na podporu erekce

Mužů, které trápí problémy s erekcí, je stále víc. Tyto problémy souvisí s jejich pokročilým věkem, s životním stylem nebo s nemocemi, které prodělali či se kterými se léčí. Naštěstí jsou jim k dispozici krémy, které jim dokážou s erekcí efektivně pomoci.

Erekce a její poruchy

Mnoho mužů má problémy s erekcí. Někteří tyto problémy začnou po čase odborně řešit, jiní se za neschopnost erekce stydí a svůj problém si nechávají pro sebe. Stále více mužů přiznává, že již vyzkoušeli nebo pravidelně užívají některé přípravky na podporu erekce. Většinou se jedná o muže ve věku od 50 let nahoru, ovšem ani u mužů výrazně mladšího věku není výjimkou, že nějakou tabletku tu a tam pozřou. I muži od 30 let nahoru mívají s erekcí problémy. Vzhledem k tomu, že je tento problém dosti trápí a chtěli by být vždy stoprocentně připraveni na sexuální akci, snaží se svůj problém řešit, jak jen se dá. Mladí muži by ještě měli být v plné síle, proto se jim často hodně dotýká, že právě oni již nejsou schopni kdykoliv svůj penis ztopořit a mají tak dopředu ze sexu stres a obavy, co když zase… Různé přípravky na podporu erekce však nepoužívají pouze muži, kteří trpí poruchou erekce, ale i muži, kteří jsou po zdravotní stránce v naprostém pořádku. Muži, kteří chtějí svou partnerku překvapit a potěšit a vydržet tak v posteli co nejdéle. Chtějí zkrátka před svou partnerkou předvést naprosto profesionální výkon, za který by se nemusel stydět ani zkušený pornoherec.

Jaké jsou příčiny poruch erekce

Mezi nejčastější poruchy erekce patří porucha, která se nazývá erektilní dysfunkce. Tuto poruchu zná většina lidí pod názvem impotence, i když většina z nich, zvláště těch, kterých se tato porucha týká, dává přednost prvnímu názvu. A jaké jsou příčiny poruch erekce? Jsou velmi různé. Mezi ty nejčastější patří věk, prodělané nebo léčené nemoci, životní styl muže, prodělané úrazy a další. Porucha erekce může mít různou délku trvání. Některé poruchy jsou pouze dočasné, jiné bohužel trvalé. Porucha erekce je stav, kdy není muž schopný dosáhnout erekce, nebo i když jí dosáhne, není schopen ji udržet déle, než několik vteřin nebo málo minut. Jde o problém, kterým trpí velké procento dospělých mužů a rozhodně zde není důvod se za něco stydět. Je na čase začít takovou poruchu řešit. Čím dřív se muž rozhodne se svou erekcí něco dělat, tím má větší šanci na úplné uzdravení. Poruchy erekce se dají velmi dobře odborně léčit s výbornými výsledky. Ale i v případě, že se muž dosud neodhodlal zajít k lékaři, jsou tu pro něj také různá efektivní řešení v podobě různých** přípravků na podporu erekce.** Dle provedených výzkumů trpí některou formou poruchy erekce každý druhý muž v rozmezí věku 35 až 65 let. Jednou z velmi efektivních variant, jak erekci u muže podpořit a udržet, je krém na podporu erekce.

Krémy na podporu erekce

Krémy na podporu erekce se vyrábí buď s chemickým složením, nebo** s bylinným**. Každý by raději dal přednost bylinnému krému na podporu erekce, ale každý muž by měl vyzkoušet více krému různých značek, aby zjistil, který je pro něho ten nejlepší a nejúčinnější. Krém na podporu erekce dokáže s mužem divy. Muži po namazání krémem budou mít** mohutnou erekci**, která jim vydrží po dlouhou dobu. Bude záležet jen na nich, jak dlouho potřebují být v pozoru. Dle toho nanesou určité množství krému a v případě potřeby budou aplikaci opakovat v průběhu noci plné vášně. Některým mužům stačí pouze první pomoc na počátku milování. Tím, že bude v pohodě a bez stresu z nepodařené erekce získá sebevědomí a sebedůvěru a nadále bude jeho erekce již naprosto přirozená, bez pomoci přípravků a jiných medikamentů. Krém na erekci nebo jiné přípravky toho druhu tak můžou někteří muži používat pouze jako jistotu, aby nedošlo pro ně k nějakému trapasu.

Jak se krém na podporu erekce aplikuje

Masážní krém na podporu erekce se aplikuje jemnou a příjemnou masáží. Vmasírování krému se však ze začátku neprovádí pouze těsně před masáží, ale ideální bude, když ji muž provede dvakrát denně po celé délce penisu. Masáž můžete pojmout i jako součást milostné předehry před sexem, kdy necháte svoji partnerku hrát si s Vaším penisem, partnerka Vám ho bude něžně masírovat a je velmi pravděpodobné, že již samotná masáž Vám pomůže k erekci bez ohledu na to, zda se při ní bude aplikovat krém či nikoliv.

Jaké další přípravky pomáhají mužům s erekcí?

Vedle masážních krémů na podporu erekce můžou muži vyzkoušet také erekční kroužky a návleky na penis, spreje na penis, které fungují na stejném principu jako masážní krémy, návleky i vakuové pumpy. Každý muž si musí vyzkoušet, která z variant je pro něj nejlepší, která na něj působí nejlépe a nejrychleji, na kterou se může kdykoliv spolehnout a která je pro něj cenové nejvíce dostupná.

Jak krém na podporu erekce funguje?

Krém na podporu erekce funguje způsobem, že si jej muž nanese na penis a lehkými krouživými pohyby jej** vmasíruje do pokožky.** Tento krém, pokud je správně zvolen a dostatečně vmasírován, pomáhá oddálit ejakulaci až** o celých 30 minut,** čímž výrazně zkvalitňuje sexuální život každého muže, který má problémy s erekcí. Krém má v sobě znecitlivující účinek, který má za následek to, že erekce trvá déle a muž během chvilky nevyvrcholí. Tento krém je založen na vodní bázi. Je čiré barvy, proto muž nemusí mít obavy, že by byl od krému špinavý, nebo měl od něj zabarvené spodní prádlo a další oblečení. Stejně jako je bez barvy, tak je i bez zápachu, tedy aromaticky neutrální. Nijak nelepí. Pokud se muž ženě nesvěří, že použil krém na podporu erekce, nemá absolutně možnost tuto skutečnost poznat. Krémy na podporu erekce by měly být všechny dermatologicky a klinicky testovány.

Kolik množství krému je potřeba aplikovat?

Muži postačí vmasírovat pouze malé množství přípravku. Krém nanese na vrchol penisu krátce před pohlavním stykem a nechá krém asi 15 minut působit. Krém na podporu erekce se dá používat spolu s latexovým kondomem, což také zajištuje delší erekci. Některé krémy se aplikují vícekrát denně, u některých stačí pouze jednou před souloží. Vždy je nutné si podrobně přečíst příbalový leták, aby mohl krém fungovat přesně tak, jak má.

Na závěr

Všichni muži, kteří hledají řešení, jak** zlepšit, zpevnit a zmohutnit erekc**i, by měli vyzkoušet nejjednodušší a nejdostupnější řešení, kterým jsou krémy na podporu erekce. Tyto krémy mají na našem trhu již mnohaletou tradici a těší se výborným výsledkům. Díky svému složení prokrvují pokožku penisu, která se stává citlivější a vzrušenější. Výsledkem pak je erekce přesně dle jejich představ. Každý muž si zaslouží vychutnat si pocit vítězství.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9225 (magazinerotika.cz#350)


Přidat komentář