Hračky pro fetišisty

Sexuální fetišismus je erotické zaměření člověka na určité druhy předmětů, které obsahují preferované lidské pachy, sekrety či části lidského těla. Pro fetišisty existují i erotické hračky, které je v jejich zaměření podporují.

Fetišismus

Fetišismus se projevuje mnoha různými způsoby. Některý fetišista je zaměřen na spodní prádlo, např. na boty, punčocháče, na kalhotky nebo ponožky, jiný dává přednost doplňkům nebo částem těla, jako jsou ruce, nohy, chodidla, prsa nebo ženský klín. Přesně toto jeho zaměření fetišistu při sexu uspokojuje a soustřeďuje se především na své objekty. Fetišismus se dělí podle svého zaměření.

Co je parcialismus

Jedná se o** druh fetišismu**, který spočívá v tom, že člověka vzrušuje jistá tělesná část partnerova těla, kterou při sexu preferuje. Ve velké většině případů fetišisty vzrušuje velké** poprsí nebo nohy,** jiní dávají přednost blondýnkám, zrzkám, atd. Nejčastější úchylkou fetišistů jsou nohy. Rád se jich dotýká, laská je, líbá je, hladí, masíruje a nadměrně se jim věnuje. Někteří vyžadují masturbaci s pomocí partnerčiných nohou. Každý fetišista však může mít zcela jiné preference. O fetišismus jde v případě, kdy zájem o tyto určité části úplně převáží a zastíní zájem o partnera jako celek. Pak nastává situace, kdy člověk miluje a zbožňuje svého partnera pouze pro tu konkrétní část těla, kterou preferuje.

Fetišismus a specifické pomůcky

S fetišismem souvisí i pojem neživé prodloužení těla, čímž se rozumí skutečnost, kdy má partner na sobě něco, co však není jeho, nejde o jeho část těla, ale o umělý doplněk, o umělé prodloužení. Tím se myslí různé oblečení, doplňky, obuv – jednoduše řešeno pomůcky pro fetišisty. Fetišisté mají rádi určité druhy látek. Stimuluje je to, vzrušuje a uspokojuje. Mezi nejoblíbenější látky patří latex a kůže, také guma a PVC.

Hračky pro fetišisty

Nemusíte být nutně** fetišisty** v pravém slova smyslu, abyste při sexu neměli chuť vyzkoušet některé hračky určené pro fetišisty. Jestliže Vás již nebaví klasický sex, omrzel Vás nebo byste jen rádi občas vyzkoušeli něco nového, zaexperimentovali nebo překvapili svého partnera, pak můžete hledat inspiraci právě u hraček, které jsou určené pro fetišisty. Vybrat můžete takové hračky, které jsou určené pro fetišisty začátečníky. Tyto navodí příjemnou atmosféru, která bude nová, neokoukaná a vzrušující. Fetišismus si nemusíte nutně spojovat s úchylkou, s něčím, co je společností odmítáno a zavrhováno, co nemá dobrou pověst, ale můžete si jej spojit s pomůckami, které se Vám můžou v ložnici hodit. Díky nim můžete zažít lehce** výstřední sex** a přitom nemusíte navštěvovat podniky, kde byste se věnovali praktikám SM, apod. Fetišistické pomůcky můžou být zcela nenapadané, jemné a přitom tolik vzrušující. Většinu z nich můžete koupit v běžné prodejně, nebo je dokonce máte k dispozici doma, aniž byste si uvědomili, jak dobře Vám můžou posloužit v ložnici při erotických hrátkách. Objevujte i neznámé stránky sexu. Experimentujte, zkoušejte nové věci a hlavně se v posteli nenuďte. Nuda v posteli každému vztahu velmi škodí, tak jí předcházejte.

Šátky při sexu

Také patříte k těm, kteří si alespoň jednou představovali, že jsou při** sexu** spoutání a partner si s nimi dělá co chce? Kdo by o tom někdy nesnil? Být vydán na milost silnému muži. Přitom nemusíte být nutně ve vztahu submisivní, ale tyto představy Vás zkrátka můžou lákat. Není na tom nic špatného, ba naopak. Být spoután, svázán a „mučen“ může být tolik vzrušující. Uspokojte submisivní choutky svého partnera a svažte ho pomocí šátků, které jistě najdete ve větším počtu doma. Nemusíte nutně pátrat po internetových obchodech a objednávat** fetišistické pomůcky**, když Vám plnohodnotně poslouží i obyčejný** hedvábný šátek**. Vsaďte na okamžik překvapení. Až budete s partnerem v posteli, vytáhněte šátek, který máte schovaný pod polštářem a svažte mu ruce nad hlavou. Můžete mu zavázat i oči, aby byly hrátky vzrušivější. Uvidíte, jak Vás bude tato hra oba rajcovat. Navíc, pokud šátek vytáhnete z nenadání, může se v sexuálních hrátkách mísit i trochu strachu, což jim přidá na intenzitě.

Hrátky se svíčkami

Svíčky a vosk patří k velmi vzrušujícím** erotickým pomůckám**, které pro své pobavení používají nejen fetišisté. I když Vám může rozpálený vosk znít až dosti bolestivě, stojí za to jej vyzkoušet. Poskytne Vám totiž neopakovatelný erotický zážitek. Rozpálený vosk můžete použít pro erotickou předehru, pro sexuální hrátky uprostřed sexu, nebo si jím okořenit erotickou dohru. I když jako předehra zastanou zřejmě nejdůležitější funkci, a to tu, že Vás skutečně rozpálí doběla. Svíčky si připravte k posteli a zahajte milostnou předehru. V okamžiku, kdy bude Váš protějšek vzrušený na maximum, pak začněte se zapálenou svíčkou přejíždět nad jeho stehny. Vždy postupujte tak, aby z nakloněné svíčky ukápla pouze jedna kapka vosku na jeho tělo. Tím zjistíte, které tělesné partie Vašeho partnera jsou více citlivé a které méně. Rozhodně musíte pamatovat na to, že cílem není Vašemu partnerovi působit bolest, ale trošku ho podráždit a více nažhavit na následující sex, jehož součástí můžou být i některé erotické pomůcky pro fetišisty, jako jsou např. pouta, bičík apod. Rozhodně se při použití vosku ze svíčky vyhýbejte dosti citlivým místům, jako je klitoris, obličej nebo prsa a bradavky. Pořídit si můžete svíčky, které jsou určené speciálně pro tyto praktiky. Ty hoří pomaleji, a jsou rozhodně bezpečnější. Jejich cena přitom není vysoká.

Bičíky při sexu

Rozhodla se Vaše partnerka nebo Váš partner při sexu odmlouvat, nesplnili svůj úkol nebo pouze vyžadují, aby byli při svém počínání usměrňovaní? Výprask rozhodně nemusí být pouze za trest. Naopak, může se jednat o naprosto vzrušující zážitek, který můžete vyzkoušet i Vy. Sexshopy nabízí různé nástroje, které jsou učené pro výprask. Jedná se o různé plácačky, bičíky, apod. Jestliže s těmito hračkami nemáte dosud zkušenosti, pak si některou z nich pořiďte a vyzkoušejte, co to s vámi udělá, a zda v nich naleznete zalíbení.

Škrtící kroužek

Hledáte další možnou inspiraci, jak si užít sex s pomůckami, které Vás budou vzrušovat, rajcovat a které používají v některých případech i vyznavači fetišismu? Vyzkoušejte škrtící kroužky na penis, díky kterým můžete zažít velmi žhavý večer. Který muž by ale neuvítal větší penis, nebo alespoň nekonečně dlouho erekci? A která žena by si nechtěla pohrát s velkým penisem, který bude neustále k dispozici? Škrtící kroužky se vyrábí v mnoha různých provedeních, které se liší materiálem, tvrdostí, barvami, stylem. Škrtící kroužky se nevyrábí pouze pro muže, ale k dostání jsou i vibrující varianty, které vedle mužů uspokojují i ženy a to tak, že dráždí jejich klitoris.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9220 (magazinerotika.cz#164)


Přidat komentář