Erekční kroužky a smyčky

Erekční kroužky a smyčky patří k miniaturním erotickým pomůckám, které pořídíte v kterémkoliv sexshopu za velmi nízké ceny, jednotlivě i v sadách, a které Vám zajistí dlouhou a pevnou erekci. Uspokojte svou partnerku nejlépe, jak umíte.

Erekční kroužky a smyčky

Jedná se o erotické zboží, které je určeno mužům každého věku. Důvodem použití** erekčních kroužků a smyček** je vydržet při sexu déle, než na co jsou sami muži, včetně jejich partnerek, zvyklí. Erekční kroužek je skvělým doplňkem erotických pomůcek a významně přispívá ke kvalitnímu sexu. Jeho přednost spočívá v tom, že napomáhá k udržení delší a silné erekce, oddaluje vyvrcholení a muž díky němu dokáže uspokojit svou partnerku. Erekční kroužky nemusí používat pouze muži, kteří mají problémy s erekcí např. ze zdravotních nebo jiných problémů, ale také ti, jejichž erekce je pevná, ovšem ne tak dlouhá, aby vydržela po celou dobu, než bude uspokojena i partnerka. Některým ženám stačí několik minut k dosažení orgasmu, jiné potřebují desítky minut i hodinu, což bývá pro většinu mužů náročné. Nebraňte se této erotické pomůcce. Její použití totiž pomáhá vedle Vás i ženám a umocňuje prožitek z milování Vás obou. Přesto, že se jedná o erotickou pomůcku určenou pro muže, hlavním účelem erekčního kroužku a smyčky je co nejlépe uspokojit ženu.

Jak vypadá erekční kroužek

Erekční kroužky, někdy zvané také jako** erekční smyčky**, nejsou v dnešní době žádnou výjimečnou pomůckou u partnerů. Rozhodně ne u těch, kteří vědí, jak si patřičně v posteli užívat. Erekční kroužek je erotická pomůcka ve tvaru kroužku, který si můžete zakoupit v mnoha různých velikostech a v mnoha materiálových zpracování. K nejčastějším materiálům pro výrobu erekčních kroužků patří nezávadný silikon nebo gelový materiál. Tyto materiály jsou i velmi příjemné a milenci zpravidla volí erotické pomůcky vyrobené z těchto dvou materiálů. Erekční kroužky i smyčky můžete zakoupit v originálních tvarech, které jsou lákavé nejen na použití, ale také na pohled. Erekční kroužek nebo smyčka může být vybaven různými gumovými nebo silikonovými hroty, výstupky a dalšími doplňky, které dráždí ženu při každém nárazu.

Sada erekčních kroužků a erekčních smyček

Je jen na Vás, zda dáte přednost erekčnímu kroužku nebo smyčce. Jde o erotické pomůcky, které plní naprosto stejnou funkci, akorát je každý trochu jiného tvaru a vzhledu. Kroužek je čistě kroužek, smyčka je podlouhlá a zakončena dvěma konci nebo ocáskem, stejně jako když si představíte smyčku vytvořenou z lana. Ideální pro milostné radovánky je pořídit si rovnou celou sadu erekčních kroužků nebo smyček, kdy každá pomůcka v sadě vypadá trochu jinak a poskytuje milencům i jiné možnosti. Výhodou těchto sad je, že si každý vybere přesně tu pomůcku, kterou chce zrovna vyzkoušet a na kterou má zálusk. Erekční kroužek je vyroben z pružného materiálu, a zajišťuje muži pohodlné používání. Erekční kroužky i smyčky z jedné sady se liší výstupky po obvodu. Některé jsou hladké, jiné mají mírné nebo větší výstupky. Co je dále pozitivní na celé sadě takových erotických pomůcek, je její cena. Ta se totiž pohybuje něco kolem 150,- Kč. Každý erekční kroužek i smyčka v sadě jsou na několika místech rozšířeny v dráždivé kuličky, které zvyšují stimulaci. Díky tomu, že jsou tyto pomůcky vyrobeny z pružného materiálu, dají se použít na různý průměr penisu. Navíc můžete použít všechny pomůcky ze sady najednou. Jeden natáhnete na varlata, druhý na kořen penisu, další za žalud.

Výhody erekčního kroužku a erekční smyčky

Díky těmto dvěma miniaturním, avšak velmi účinným erotickým pomůckám, si můžete pojistit dlouhou a pevnou erekci. Váš penis bude pevný po dlouhou dobu, nalitý krví a velmi citlivý. Sex budete o to víc prožívat a užijete si jej stejně dobře, jako Vaše partnerka, kterou u něj navíc budou dráždit na klitorisu výběžky připevněné na kroužku. Záleží na Vás, zda si kroužek či smyčku nasadíte** na žalud, šourek nebo na kořen penisu.** U všech těchto způsobů nasazení zažijete zcela nové pocity. Erekční kroužky a smyčky se vyrábí v mnoha různých velikostech a jsou použitelné i při sexu, který se nevyznačuje vůbec žádnými problémy s erekcí. Tyto pomůcky se používají i pro zaškrcení šourku apod. Jsou vyrobeny z naprosto poddajného a pružného silikonu.

Možné způsoby použití erekčního kroužku

Erekční kroužek můžete použít několika způsoby, které jsme si uvedli již o odstavec výše. Erekční kroužek můžete použít u kořene penisu. Jedná se o nejběžnější použití. Vy sami si podle průměru penisu zvolíte vhodnou velikost kroužku. Můžete si nasadit i dva kroužky za sebe, čímž udržíte erekci ještě o něco déle, než při použití jednoho kroužku. Erekční kroužek můžete také nasadit** pod žalud,** k čemuž použijte menší kroužek. Toto umístění bude stimulovat jak muže, tak i ženu při sexu, ale jeho vliv na erekci je nulový. Proto pokud máte problémy s erekcí a zároveň chcete stimulovat klitoris partnerky, použijte jeden kroužek na kořen penisu a druhý na žaludu. Další možností použití erekčního kroužku je navléci ho za varlata. Tento způsob použití zajišťuje příjemné stažení šourku, a má vliv na erekci.

Vlastnosti erekčního kroužku

Erekční kroužky jsou kulaté, uvnitř po obvodu jsou buď hladké, nebo jsou opatřeny menšími dráždivými kuličkami. Tyto kuličky jsou určeny ke stimulaci partnerky, ale i mužova penisu. Velikosti erekčních kroužků jsou různé. Průměrně se pohybují před natažením kolem 2 cm, po natažení až kolem 10 cm. Sami se tak můžete přesvědčit, že jsou vhodné pro muže různých velikostí penisu. Erekční kroužky můžou být vyrobeny z měkkého silikonu nebo z gumy. Vždy se jedná o materiál, který je velmi pružný a snadno jej navléknete i na ruku. Zbytečně však erekční kroužek nenatahujte, protože by Vám mohl prasknout. Pokud se rozhodnete použít erekční kroužek o velkém průměru, zkuste si jej nasadit i dvojitě. Zajistí Vám velmi silné stáhnutí a tedy i jednou tak pevnou erekci. Erekční kroužky se vyrábí** bez parfemace**. Jejich vůně je tak standardní, dle typu použitého materiálu. Můžete je používat do koupele, neboť jsou vodotěsné. Snadno se udržují. Stačí k tomu pouze voda a mýdlo. Spolu s erekčním kroužkem můžete používat lubrikační gely na vodní bázi.

Vlastnosti erekční smyčky

Erekční smyčku pořídíte za stejnou cenu, jako erekční kroužek. Často dochází k záměně mezi erekčním kroužkem a erekční smyčkou a vůbec to není na závadu. Jedná se o jednu a tu samou erotickou pomůcku, která plní naprosto stejný účel, jen se v některých případech liší svým vzhledem. Erekční smyčka je kroužek, který je opět vyroben z hygienicky nejkvalitnějšího materiálu. Erekční smyčka je navržena tak, aby zvyšovala mužskou vytrvalost, a aby poskytovala tu nejlepší podporu erekce. Erekční smyčky se vyrábí v různých velikostech, ovšem Vy si je i tak můžete jednoduše upravit stáhnutím nebo naopak povolením. Erekční smyčka se vyrábí z čistého nezávadného silikonu a používá se spolu s lubrikačním gelem vyrobeným na vodní bázi.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9223 (magazinerotika.cz#209)


Přidat komentář