Dráždidla prostaty

Správnou masáží prostaty dokáže muž předcházet vážným zdravotním problémům souvisejícím s onemocněním tohoto orgánu, nebo přinejmenším zlepší její funkci. K pohodlné masáži je možné použít některé z erotických pomůcek určených pro tyto účely.

Co je prostata?

Prostata je součástí pohlavního mužského ústrojí. Je tvořena asi 50 žlázami. Tyto žlázy tvoří hlavní součást vylučovaného spermatu muže. Prostata se nachází mezi stydkou kostí a konečníkem, konkrétně pod močovým měchýřem. Prostata se dotýká stěny konečníku. Není nijak skrytá a je jednoduše dostupná, což ulehčuje a umožňuje její bezproblémovou masáž. Prostata je orgán o velikosti kaštanu, pokud je ve zdravém stavu. Jestliže dojde k jejímu zvětšení, pak je na čase vyhledat odbornou lékařskou pomoc.

Dráždění prostaty

Obecně se dá tvrdit, že všechno, co je v těle člověka používáno správně a pravidelně, je zdravé. Pro mužskou prostatu platí toto rčení dvojnásob. Ale jak používat prostatu správně a co znamená slovo pravidelně? Nejpřirozeněji se prostata prokrvuje a masíruje při sexu.** Pravidelný sex** by byl pro funkci prostaty nejlepší, především jako prevence před jejím onemocněním. Pravidelností se zde nemyslí sex každý den, ale přinejmenším pravidelně jednou dvakrát do týdne prostatě akorát prospěje. Kdo nemá možnost se pravidelně sexu věnovat, nabízí se mu možnost dráždit prostatu záměrně a to buď autoerotikou, nebo cílenou** masáží prostaty**. Dráždění prostaty vyžaduje trochu cviku, ale nejde o nic složitého. Jistě se trocha nácviku muži vyplatí, neboť jeho prostata bude zdravě a spolehlivě fungovat a muž se tak vyvaruje mnoha problémům, které by jej mohly postihnout. Stejně jako má žena ve vagíně** bod G**, má muž prostatu. Mnoho mužů ale ani neví, kde prostatu hledat a jak ji masírovat. Dráždění prostaty jim přitom může otevřít nové obzory v dosahování erotických orgií. Jde o vzrušující praktiky, které jsou schopné přivést muže k orgasmu. Dráždění prostaty se může věnovat muž sám, nebo si nechat prostatu namasírovat od partnerky. Ač se to jednoduše říká, neměl by se před přítelkyní, manželkou nebo partnerkou stydět. Jde o přirozenou věc.

Jak dráždit prostatu

Existují dva** způsoby pro dráždění prostaty**. Tím prvním je masáž hráze, tedy místo pod varlaty, a to směrem k análnímu otvoru. Jde o nepřímou stimulaci. Tuto masáž zvládne naprosto každá žena a v žádném případě ji to nebude připadat nevhodné či nevkusné. Navíc se tímto způsobem doporučuje začít. Jestliže si partner na tento způsob masáže zvykne, pak je možné nenásilně přejít k masáži prostaty přes konečník. Tato metoda dráždění stojí rozhodně za vyzkoušení. Jde o příjemnou erotiku, která poskytne muži příjemné a erotické zážitky, ale přispěje i k jeho zdravotnímu stavu. Prostatu je možné dráždit** prsty nebo erotickými pomůckami**, které jsou dokonce přímo pro dráždění prostaty vyrobeny.

Erotické pomůcky pro dráždění prostaty

Stejně jako u vaginálního sexu je k dispozici mnoho erotických hraček, stejně je tomu i u hraček pro anální sex. Na trhu jsou k dostání různé erotické pomůcky, které slouží pro dráždění prostaty a hráze. Tyty erotické hračky se používají nejen při autoerotice, ale také při partnerském sexu. Jde o pomůcky mechanické, které plně nahrazují stimulaci prstu, kdy se s nimi dotyčný lépe k prostatě dostane, nebo si můžete pořídit vibrační pomůcky, které ještě dráždění prostaty zintenzivní. Anální pomůcky, které jsou pro masáž prostaty vyrobeny, se vyznačují štíhlou zakulacenou špičkou, která se snadno do konečníku zavádí a pohodlně se na opačném konci uchopuje.

Anální vibrátory

Anální vibrátor se velmi podobá klasickým vibrátorům, které jsou určeny pro vaginální hrátky. Od klasických se však něčím odlišují a to širší základnou. Jinak se anální vibrátor štíhlý a na konci je vybaven malým zúženým žaludem. Anální vibrátor může být různé délky. K análnímu sexu je však možné použít i vaginální vibrátory, ale menších rozměrů. Vždy je nutné dávat bedlivý pozor, aby vibrátor neuvízl v konečníku, protože klasický vibrátor nemá rozšířenou základnu. Vaginální vibrátory je vhodné spíše použít k dráždění a uvolnění análního otvoru, než k samotné stimulaci prostaty. Napájení análních vibrátorů je na baterie.

Masážní vibrátory

Jedná se o speciální druh erotických pomůcek, které vedou ke stimulaci prostaty. Výběr masážních vibrátorů je zatím celkem omezený, ale ty nejžádanější jsou v prodeji a dobře svým uživatelům slouží. Masážní vibrátory se vyrábějí z pevnějšího gelu, který je příjemný. Vyznačují se ergonomickým tvarem, aby bylo možné je pohodlně uchopit a obsluhovat a jsou přímo uzpůsobeny k masáži prostaty po zavedení do análního otvoru. Stejně jako pro masáž prostaty, jsou vyrobeny také pro masáž hráze. Vnitřní část masážního vibrátoru je hladká, aby nijak nemohla poškodit citlivou sliznici. Ta část, která je určena pro povrchovou stimulaci, je vybavena dráždivými výstupky. Dále je tato hračka opatřena vibracemi a napájí se na baterie. Masážní vibrátory patří k velmi oblíbeným a efektivním erotickým pomůckám.

Anální dilda

Tyto erotické pomůcky se vyrábí z různých materiálů, nejčastěji se prodávají gelové. Jedná se o pomůcky menších rozměrů, které jsou vyrobené ve tvaru penisu s úzkým žaludem pro snadnější zavádění a manipulaci uvnitř análního otvoru. Samozřejmě si můžete pořídit anální dilda i jiných rozměrů, která jsou buď hladká, nebo s dráždivými výstupky. Anální dilda jsou vždy mechanická. Pořídit si můžete i zdvojené dildo, kdy jedno se zavede do análku a druhé do vagíny. Tyto jsou ale vhodné spíše pro ženy, muž by totiž využil stejně pouze jednu část tohoto dilda.

Anální kolíky

Anální kolíky jako erotické pomůcky se vyrábí z pružných a poddajných gelových materiálů. K jejich výrobě je možné použít i silikonové materiály. Tyto anální kolíky mají opět rozšířenou základnu, aby se daly pohodlně uchopit. Nad touto základnou je krátká stopka a kolík, který se směrem ke špičce, která je zakulacená, zužuje. Anální kolík může tvarem připomínat hřib. Anální kolíky patří k nejčastěji používaným análním pomůckám. Naprostá většina těchto hraček je mechanických, ale můžete si pořídit i vibrační.** Mechanické anální kolíky**, ostatně jako ostatní mechanické erotické hračky, se dají použít i ve vaně nebo ve sprše.

Anální kuličky

Anální kuličky bývají nazývány také jako anální perly. Jde o erotickou hračku, která se podobá** Venušiným kuličkám**. Anální kuličky jsou však většinou na pevné stopce zalité hmotou, jsou plné a nachází se jich více za sebou. Anální kuličky můžou být buď o jednom tvaru a velikosti, nebo můžou být různě nakombinované od nejmenší po největší. Někdy jsou ve tvaru srdíček a jiných tvarů. Stimulace s pomocí této erotické hračky se provádí vysunováním a zasunováním dovnitř. Kuličky můžou být opatřeny vibracemi, což uživateli umožní intenzivnější zážitek. Potom je ale nemožné je používat při koupeli.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9218 (magazinerotika.cz#139)


Přidat komentář