Clavin, složení a účinky

Jestliže Vás trápí problémy s erekcí, jste kvůli nedostatečné či příliš krátké erekci nejistí, a do milování se Vám nechce, pak své problémy vyřešte. S Clavinem se již sexu nemusíte bát. Účinek je okamžitý a Vy si můžete užívat sex jako zamlada.

Co je Clavin?

S Clavinem se každý muž stává mužem hned. V okamžiku. Nemusí na nic čekat, nemusí se snažit. Efekt je zaručen. O co přesně jde? Clavin je naprosto účinný a bezpečný přípravek, který velmi příznivě ovlivňuje erekci. Díky kvalitní erekci bude i celkový sexuální prožitek intenzivnější. Díky Clavinu dosáhnete rychle erekce, která vydrží déle. Nejen muži, ale i jejich partnerky, jsou z tohoto přípravku nadšeny. Vysoká sexuální výkonnost zvyšuje mužské sebevědomí, což zaručuje úspěchy u žen.

Kdy užívat Clavin?

Clavin je doplněk stravy, který se vyznačuje naprosto jedinečným složením. Účinnou složkou Clavinu je speciální gelanicky upravená směs, která nese název Clavertin 21. Ta podporuje sexuální stimulaci a rozšíření cév, které přivádějí krev do penisu a penis se tak snadno a rychle ztopoří, navíc erekce vydrží delší dobu. Kdy se užívání Clavinu doporučuje? Muži by měli po Clarinu sáhnout v případě, že jsou nespokojeni s kvalitou a délkou erekce, pokud mají problémy s erekcí jen občas, ale tato jim vadí a nemůžou se na kvalitní a dlouhou erekci spolehnout, nebo pokud si přejí zkvalitnit a zintenzivnit sexuální prožitek.

Složení Clavinu

Co je příčinou úspěchu Clavinu? Clavin obsahuje účinné látky, které příznivě ovlivňují délku a sílu erekce. Jde o Tribulus Terrestris, tedy látku, která zlepšuje erekci, zvyšuje sexuální touhy a libida, dále v sobě obsahuje Šafrán určený pro stimulaci libida a zlepšení erekce, zinek, který přispívá k plodnosti a reprodukci, stejně jako k dobré funkci imunitního systému a k ochraně buněk před stresem. Mezi další ložení Clavinu patří selen, který výrazně přispívá k tvorbě spermatu a opět k normální funkci imunitního systému.

Jak Clavin užívat?

Pro zajištění skvělého účinku užijte 4 tobolky najednou. Nejlépe uděláte, pokud je užijete jednu až čtyři hodiny před pohlavním stykem. Rozhodně neberte více než 4 tobolky. Pozor – k dosažení očekávaného účinku je přímo nezbytná sexuální stimulace. Penis se neztopoří sám od sebe. Užívání Clavinu je naprosto bezpečné. Žádné vedlejší účinky dosud nebyly pozorovány. Nemusíte se tedy užívání Clavinu obávat. Navíc je výrobek určen všem dospělým mužům bez omezení věku.

Kdy Clavin pomáhá?

Clavin je účinným řešením sexuálních dysfunkcí. Pomáhá stimulovat sexuální funkce a efektivně působí na erekci muže. Snad každému muži se minimálně jednou v životě stalo, že selhal. S tobolkami Clavin se to již nemusí nikdy opakovat. Clavin je jistota, že sexuální výkon muže bude famózní. Výrazné účinky Clavinu se projevují i u fyzické výkonnosti, které je podstatně lepší než kdy jindy. Clavin podporuje a prodlužuje erekci. Jde o velmi rychlé, ale především spolehlivé řešení pro jednorázové příležitosti.

Jak Clavin pomáhá?

Clavin zlepšuje pevnost penisu, podporuje a prodlužuje erekci, účinek Clavinu je okamžitý, absolutně nezávisí na věku uživatele. Clavin působí proti impotenci, nemá žádné vedlejší účinky, zaručuje muži delší a intenzivnější pohlavní styk a s Clavinem roste i sebevědomí.

Kdy se dostaví účinek?

Účinek očekávejte po dvou až čtyřech hodinách po požití 4 tobolek Clavinu. Účinek trvá cca 4 hodiny. Pokud chcete vyzkoušet i něco silnějšího, můžete si zakoupit Clavin Strong, který Vám zajistí ještě delší erekci než Clavin.

Zbavte se jednou provždy problémů s erekcí

Clavin Vám pomůže získat zpět ztracené sebevědomí. Na žádného muže nepůsobí dobře, když se ocitne se svou vyvolenou v posteli a erekce ne a ne přijít a když už, tak jen velmi slabá a krátká. Každý muž se chce předvést, ukázat, co v něm je a uspokojit partnerku. Pokud i Vám hrozí nebezpečí nedostatečné či žádné erekce, nevěšte hlavu. Kupte si Clavin a můžete jít s jistotou a sebevědomě na rande. K žádnému trapasu nedojde. Clavin je český originál, který naprosto přírodní cestou řeší problémy tisíců mužů. Jestliže jste se i Vy ocitli v kritickém věku, kdy pomalu začínáte řešit problémy s erekcí, pak jste tu správně. Spousta mužů vyřešila problémy s erekcí právě díky tomuto přípravku.

Jak přesně Clavin působí?

Clavin podporuje rozšíření cév, které přivádí krev do penisu. To vše ovšem při současné sexuální stimulaci. Zvýšený přítok krve do penisu následně způsobuje erekci. Po ukončení sexuální stimulace erekce sama plynule běžným způsobem vymizí. Bez sexuální stimulace se však erekce nedostaví a to ani přiužití Clavinu. S tímto výrobkem se nemusíte obávat trvající erekce několik dlouhých minut či hodin po sexuálním aktu. Užití Clavinu tak nebude partnerkou odhaleno, nebudete-li chtít.

Čím se Clavin odlišuje od ostatních přípravků na podporu erekce?

Clavin je zcela přírodní přípravek, který nemá žádné vedlejší účinky. Navíc je volně dostupný v každé lékárně a je vysoce účinný. Clavin příznivě ovlivňuje erekci.

Jak vypadá balení Clavinu?

Clavin je k dispozici v** balení po 8 tabletách**. Balení je tedy určeno na dvě dávky vzhledem k tomu, že se užívají vždy 4 tobolky najednou. Dále můžete zakoupit balení po 20 tabletách, což je určeno na pět dávek. Maximální doporučené dávkování jsou 4 tablety denně. Nikdy nesmíte dávkování překročit. Clavin můžete užít kdykoliv. Doporučuje se minimálně jednu a maximálně 4 hodiny před pohlavním stykem. 4 tablety je nutné vždy užít naráz. Při užívání Clavinu nemusíte nijak omezovat Vaše stravování, či je jakkoliv přizpůsobovat.

Clavin a opakovaný pohlavní styk

Účinky Clavinu Vám pomůžou zkvalitnit Váš dosavadní sexuální život. Co se týká opakovaného styku, zde se výsledný efekt odvíjí od Vašeho dosavadního způsobu milování. Pokud jste byli dosud zvyklí mít opakovaný pohlavní styk, budete mít možnost si jej opět užít i s Clavinem. Pokud jste nikdy opakovaný pohlavní styk nepraktikovali, zde není stoprocentní výsledek zaručen.

Jak se stravovat při užívání Clavinu?

Nijak se neomezujte v otázce stravování. Jezte a pijte vše, na co jste byli dosud zvyklí a v množství, které Vám vyhovuje. Clavin můžete bez jakýchkoliv obav užívat** s jídlem nebo bez jídla** tak, jak Vám to bude vyhovovat. Na účinnost Clavinu nemá strava žádný vliv.

Účinnost Clavinu hned napoprvé?

Zajímá Vás, zda se můžete na Clavin spolehnout hned napoprvé? U většiny mužů působí Clavin hned napoprvé a to minimálně hodinu po jeho použití. U některých mužů se však může účinnost projevit až napodruhé nebo ještě později. Proto se doporučuje užívat Clavin dlouhodobě, aby byl výsledek vždy zaručen a muž nemusel být nemile překvapen. Pokud chcete mít jistotu, že vše dobře dopadne, vyzkoušejt si Clavin o pár dnů dříve, než na kdy plánujete sex. Budete tak dobře vědět, do čeho jdete.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9226 (magazinerotika.cz#361)


Přidat komentář