Šperky na bradavky

Šperky na bradavky patří k velmi erotickým doplňkům pro ženy i muže. Erotické obchody nabízejí mnoho různých ozdob, které dokážou každou intimní partii zkrášlit. Pořídit si můžete i nasazovací ozdoby, bez nutnosti propichování.

Šperky na bradavky patří k žádaným ženským ozdobám. Jde o krásné a přitažlivé doplňky, které dokážou ozdobit každé prso. Chcete na svá prsa upoutat více pozornosti? Chcete dopřát sexuálnímu partneru potěšení, se kterým se ještě nesetkal? Chcete být něčím výjimečná a originální? Pak si můžete ozdobit bradavku krásným šperkem, který zaujme každého, kdo Vás uvidí nahou. Šperk na bradavce přímo vybízí k hraní si s Vašimi prsy, k laskání bradavek a k jiným hrátkám. Ozdobená bradavka nikdy nezůstane bez povšimnutí.

Možnosti šperků na bradavky

Šperky na bradavky se vyrábí v různých podobách. Bradavku si můžete nechat ozdobit kolíčkem, svorkou, motýlkem, tečkou a dalšími. Vyrábí se opravdu nepřeberné množství v podobě různých květin, zvířátek, ale také neurčitých obrazců, které vždy stojí za povšimnutí. Navštivte internetový sexshop a vyberte si ozdobu, šperk, který se Vám nejvíce líbí a o kterém si myslíte, že jeho vzhled ocení i Váš partner. U nabídnutého zboží si zároveň můžete přečíst nebo prohlédnout, jak se šperk na bradavku nasazuje, jak se nosí a jak vypadá, když je upevněný na bradavce. Tetování má v dnešní době kdekdo, ovšem šperk v bradavce je originálem. Překvapte svého partnera. Uvidíte, že sex s takovou ozdobou bude hned erotičtější.

Piercing bradavky

Sami se můžete rozhodnout, zda si bradavku ozdobíte pouze nasazovacím šperkem bez nutnosti propíchnutí bradavky, nebo zda přistoupíte k piercingu. Piercing bradavky je prováděn běžně. Nejedná se o nic nového, nevyzkoušeného. U mužů se provádí podle vyvinutí bradavky. Pokud má muž málo vyvinutou bradavku, provádí se vpich pod bradavkami, pokud je bradavka vyvinutá dostatečně, pak dochází k propíchnutí bradavky. U žen se provádí vpich vždy skrze bradavky. Šperk v ženině bradavce, pokud je vhodně umístěn, dokáže velmi výrazně zkrášlit tvar ňadra. Ženy často používají šperky do obou bradavek, neboť celkový lepší vzhled prsou je potom vyvážený.** Piercing do bradavky** je velmi intimní záležitostí. Přináší ženám, i mužům vzrušení, touhu, smyslnost a radost. Dopřejte svému partnerovi tajemnost a odhalte mu ozdobené bradavky.

Z čeho jsou šperky do bradavky vyrobeny?

Každý si vybere šperk, který se mu líbí. Dáváte přednost zlatým či stříbrným šperkům? Ve stejném duchu se vyrábí i šperky do bradavky. Vybírat tak můžete ze šperků, které jsou vyrobené ze zlata, z bílého zlata, ze stříbra, nebo také z chirurgické oceli a z dalších materiálů. Vybírat si můžete šperky podle jejich určení, podle ceny, podle výrobce.

Proč si zakoupit šperk na bradavky?

Vaše prsa si jistě zaslouží pozornost, stejně jako Váš obličej a další části těla. Ozdobte svá prsa šperky, které vypadají krásně, lákavě, atraktivně a luxusně. Možná měl Váš sexuální partner hodně milenek. Ale kolik myslíte, že jich mělo šperk v bradavkách? Buďte jedinečná. Dopřejte mu něco nepoznaného. Šperky v bradavce přímo vybízejí k pozornosti, k pohlazení, k hrátkám s nimi, k laskání. Vás samotnou bude vzrušovat vědomí, že máte v bradavce něco, co zaručeně vzrušuje Vašeho partnera. Jestliže se ráda svlékáte, ráda se vystavujete nahá před partnery, kamarády, milenci, nebo se pohybujete v branži, kde jsou nahá prsa samozřejmostí, máte nejlepší důvod pro pořízení si šperku na bradavky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9203 (magazinerotika.cz#28)


Přidat komentář