Luxusní korzety

Ačkoliv korzety upadly po určitou dobu v zapomnění, slaví v dnešní době velkolepý návrat. Korzet dokáže udělat z každé postavy nádhernou ženskou siluetu, proto by neměl chybět ve Vašem šatníku. Vyberte hlavně dobře, neboť na tom dosti záleží.

Historie korzetů

Korzety byly moderní snad odjakživa. Již v daleké minulosti zdobily korzety ženská těla. Byly oblíbené po celý středověk. Velmi žádané byly především v** 19. století,** kdy sloužili ženám pro tzv. vosí pas. Ten byl v módě jak v minulosti, tak i v dnešní době, kdy po něm ženy neustále touží. A žena, která jej nemá od přírody, si k němu všemožně pomáhá, což jí umožňují právě dobře propracované** luxusní korzety**. Dnešní korzety se od těch původních dosti liší. Dřívější korzety byly pro ženy dosti nepohodlné, nepříjemné a znamenaly pro ně přímo muka. Takové spodní prádlo ženám deformovalo hrudní koše. Dnes se jedná o čistě módní doplněk, který je navíc i velmi praktický a pohodlný. Žena téměř neví, že má korzet na sobě, nebýt krásných dmoucích ňader.

Jakou funkci zastávají korzety dnes?

Stahovací korzety jsou vyrobeny tak, aby vytvarovaly a dokonale vyrýsovaly jakoukoliv ženskou postavu. Vedle toho pomáhají k tomu, aby u žen udržovaly správnou funkci páteře. Korzety plní především ale erotickou stránku a žena je díky nim zatraceně přitažlivá a sexy. Neexistuje muž, kterému by se nelíbila žena v krásném, luxusním, perfektně padnoucím korzetu.

Typy korzetů

Podle toho, k jakému účelu jsou korzety určeny, se rozlišují jejich typy. Některý korzet je určen k tomu, aby ženě vytvaroval postavu, jiný k tomu, aby plnil přímo funkci oblečení, atd. Z tohoto důvodu je možné rozlišovat korzety funkční nebo sexy, či společenské korzety. Co je ale důležité podotknout, že všechny typy korzetů můžou být zároveň i luxusní. Jde jen o to správně vybrat. Luxusní korzety nespočívají pouze v drahé značce, ale především v materiálu, ze kterého jsou ušity, ve způsobu provedení, v barvách a v doplňcích.

Funkční korzety

Funkční korzety se vyrábí proto, aby nahrazovaly spodní prádlo a staly se jeho součástí. Pokud si žena funkční korzet pořídí a oblékne, hned vypadá štíhleji. Je vhodné zvolit kvalitně ušitý korzet, jehož dokonalý střih toto ženě poskytne. Funkční kostýmy zpevňují boky, zvedají zadeček, ubírají ženám několik centimetrů v pase, a dokonale tvarují poprsí. Funkční korzety jsou určeny jak pro robustní nebo až silné ženy, tak i pro ženy štíhlé, či dokonce dosti hubené. Každá žena bude díky** luxusnímu korzetu** vypadat atraktivněji a přitažlivěji.

Erotické korzety

Erotické korzety jsou specifickým typem korzetů. Jde o originální spodní prádlo, které vypadá vždy sexy. Erotické korzety jsou vyrobeny tak, aby nádherně vyrýsovaly ženské křivky. K tomu jsou požity nejvhodnější barvy, zpracování, materiály a další ozdobné prvky, které z erotických korzetů udělají žhavé spodní prádlo, které nenechá na pokoji žádného muže. Erotické korzety můžete vybírat v různých provedeních, v mnoha různých barvách, atd.** Erotické korzety** jsou často doplněny šněrováním, které je buď vpředu, nebo vzadu, což jim dodává na atraktivitě.

Společenské korzety

Společenské korzety představují náhradu za běžné oblečení. Můžou být určené jako součást horního dílu společenských šatů. Korzety se dají nosit** k sukni, ke kalhotám, pod sako**. Sněhobílé korzety bývají jednou z výbavy nevěsty, jakožto součást svatebních šatů. Korzety jsou také společenským oblečením na ples a na další významné společenské akce. Krásně rýsují postavu, a stávají se netradičním a tolik originálním prvkem módy a stylu.

Jak vybrat správný korzet?

Patříte k ženám, které vypadají rády sexy, které se rády mužům líbí a které chtějí vypadat přitažlivě? Pak sáhněte po korzetu. Jestliže Váš šatník dosud žádný korzet nezdobí, je nejvyšší čas si nějaký pořídit. Problém může spočívat v tom, že si nejste jistá, který druh a velikost korzetu zvolit. Korzet vybírejte zejména dle druhu příležitosti. Těmi jsou svatby, plesy, erotické chvilky s přítelem nebo běžné nošení v práci nebo ve volném čase. Jednotlivé korzety se od sebe liší druhem kostic, výškou korzetu, stylem zapínání, apod. Korzety se liší i podle toho, zda se nosí na oblečení nebo pod oblečením. Vždy musíte sama zvážit všechna kritéria a rozhodnout se, který korzet bude ten pravý pro Vás.

Jakou výšku korzetu zvolit?

Výška korzetu závisí na jeho druhu a na jeho typu. Na tom, k čemu budete korzet nosit, k jaké příležitosti a také na jakou postavu si hodláte korzet oblíknout.

Korzet pod prsa

Korzety pod prsa jsou určeny především pro ty účely, že se nosí na jiný typ oblečení, jako např. na trička nebo na halenky. Korzety pod prsa ale může nosit žena i místo spodního prádla. Navíc se vyrábí i takové korzety pod prsa, při nichž jsou prsa naprosto odkrytá, což je jejich účel a jde pak o erotické korzety.

Korzet přes prsa

I korzet přes prsa, stejně jako ten, který se nosí pod prsy, může sloužit jako spodní prádlo. Myslete ale na to, že tento druh korzetu nedodá Vašim prsům takovou podpěru, kterou jim dodá podprsenka. Proto by tento druh korzetů měly volit ty ženy, jejichž prsa jsou větší a plnější a obejdou se bez push–up efektu. Korzet přes prsa se běžně nosí jako svrchní díl oblečení.

Pořiďte si luxusní korzet

Luxusní korzet Vám pomůže uspět u muže, o kterého stojíte.** Skvěle padnoucí korzet** Vám zaručí perfektní erotickou předehru. Muž po Vás bude toužit, jako nikdy před tím. Proto si dejte na jeho výběru záležet. Nehleďte na cenu, protože vyšší cena luxusních korzetů zpravidla poskytuje vysoký komfort spočívající v příjemném a kvalitním materiálu, ve skvělém střihu, který Vám padne, v jeho dlouhé životnosti. Luxusní korzet dolaďte erotickými kalhotkami, které můžete koupit v kompletu s korzetem. Celý outfit můžete doplnit punčochami, podvazky, atd. Luxusní korzety jsou pohodlné nejen na nošení, ale také na obsluhu. Výrobci myslí i na to, aby si je ženy dokázaly zapnout zcela samy bez pomoci druhých a to i v případě, kdy se rozhodnete si pořídit korzet na šněrování. Před zapnutím korzetu v horní části si nikdy nezapomeňte urovnat prsa. Vyzdvihněte je a posuňte k sobě. Uvidíte, co s nimi korzet udělá. Budete mít najednou plný dekolt, který oceníte nejen Vy, ale především Váš partner. Luxusní korzet nesmí chybět ve skříni luxusní slečny nebo dámy, které záleží na tom, aby svému partnerovi nezevšedněla, aby jej dokázala neustále překvapovat a i pro své okolí byla vždy za dámu. Nepodceňujte vzhled a kvalitu** spodního prádla,** nikdy nevíte, kdy se Vám takový luxusní kousek ve Vašem šatníku může hodit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9210 (magazinerotika.cz#165)


Přidat komentář