Latexové erotické prádlo

Svému milostnému životu nemusíte dávat zcela jiné rozměry jen díky novým sexuálním praktikám, polohám nebo novým partnerům. Nový náboj dodá sexu i latexové erotické prádlo, které stojí za to vyzkoušet.

Co dokáže latexové prádlo

Pokud chcete ve svém milostném životě začít trochu experimentovat, chcete jej obohatit a povznést opět na trochu vyšší úroveň, může Vám k tomu posloužit latexové prádlo. To dokáže dovést Váš sexuální život do naprosto jiných dimenzí. Materiál, kterým je latex, Vás velmi nadchne a zcela určitě Vás překvapí svými erotickými schopnostmi. Z latexu se šijí různé** sexy oblečky, masky, kostýmy a korzety**, a další erotické prádlo, které je určeno jak pro erotické hrátky, tak i pro běžné nošení. Každý v posteli ocení krásně padnoucí a obepnuté latexové kraťásky, korzet nebo latexovou podprsenku a další erotické oblečení, které se vyrábí pro muže i pro ženy.

Latexové kalhotky

Latexové kalhotky si můžete pořídit různých vzhledů. Vyrábí se v mnoha střizích a v mnoha barevných kombinacích.** Latexové kalhotky** se vyrábí jako tanga, brazilské kalhotky, bokové kalhotky, nebo různé jiné erotické kalhotky, které jsou tvořené šňůrkami na boční zavazovaní, které mají na přední straně v místech intimních partií otvor, atd.

Latexové podprsenky

Latexové podprsenky, které jsou ušité z latexu, se nejčastěji vyrábí v** trojúhelníčkovém střihu.** Jestliže dáváte přednost klasickému střihu, ani tento není problém sehnat. Rády dáváte přednost podprsence s push – up efektem, která Vaše prsa vyzdvihne a zvětší? Latexová podprsenka vyrobená v tomto stylu dokáže vytvořit neodolatelný a vzrušující dekolt. Latex parádně obepíná lidskou kůži a partnerovi latexová podprsenka odhalí to nejdůležitější z partnerčina poprsí. Celkový vzhled latexového prádla, kterým jsou nejčastěji latexové kalhotky, podprsenky a korzety, je doplněn i sexy kraječkami, šňůrkami a mašličkami.

Latexové prádlo pro muže

Stejně jako pro ženy se latexové prádlo vyrábí i pro muže. Muži si můžou pořídit např. latexové slipy, nebo boxerky, které můžou být opět jako erotické latexové prádlo pro ženy doplněno speciálními otvory, erotickými ozdobami nebo dokonce i erotickými pomůckami v podobě připínacích penisů, atd. Latexové prádlo velmi často používají muži, kteří pracují v erotické branži, jako jsou striptéři, gigola nebo pornoherci, ale také ti, kteří chtějí vypadat ve spodním prádle dobře, kteří si zakládají na tom, aby jejich sexuální život nezevšedněl, a kteří rádi experimentují.

Proč si pořídit latexové prádlo?

Latexovému prádlu dodává to pravé jeho barva. Nejvíce vzrušující barvou je černá a červená. Proto se v tomto barevném provedení můžete s erotickým prádlem setkat nejčastěji. Latexové prádlo je velmi oblíbeným druhem spodního erotického prádla. Latex dokáže podtrhnout krásnou postavu a skrýt případné nedostatky. Jde o materiál, který se naprosto dokonale přizpůsobí lidskému tělu, všem jeho záhybům. Jeho nošení je pohodlné a u opačného pohlaví dokáže vyvolat touhu po sexu, jen při pohledu na tento materiál. Na latexu je vzrušující jeho přiléhavost, pružnost, neprodyšnost a intenzivní doteky. To vše a mnohem více jsou věci, které vyznavače latexu fascinují. Kdo se dosud neoblékl do latexu, nebo takové oblečení nepořídil svému partnerovi, zřejmě nepochopí, co je na latexu tak jedinečného, lákavého a vzrušujícího. Latex je něco jako druhá kůže, která je vzrušující na dotek a dokonale se přizpůsobí k tělu. Mnoho mužů miluje hrátky s gumou a s latexem. Do latexu se oblékají i ti, kteří si rádi při sexu přidělují určité role a hrají si na něco, co nejsou. Každá erotická hra je vzrušující a oživuje sexuální život. Když se lidé oblečou do latexu, můžou se hned cítit jako naprosto jiné bytosti, mění se jejich identita a oni si tak sex užívají mnohem více, než když se milují klasicky, bez převleků a bez erotického prádla.

Sex v latexu

Záliba v latexu může být jednou z forem fetišismu. Některé však neláká latex do takové míry, aby se přirovnávali k fetišistům, ale rádi si svůj sexuální život zpestří něčím novým a zajímavým. Latexové erotické prádlo bývá častým podnětem k sexuálnímu vzrušení. Někomu postačí latexová podprsenka kalhotky, některý potřebuje k dokonalému uspokojení latexový korzet, rukavice nebo celý kostým včetně masky na oči, atd. Co vše člověka na latexu vzrušuje, je dosti individuální. Každopádně jedno mají ti, kteří našli zálibu v latexu, společné. Doteky přes latex jsou více intenzivní a každá žena získá v latexovém prádle sexy skvělou postavu.

Výhody latexového erotického prádla

Latexové erotické prádlo by rozhodně nemělo chybět v žádné ložnici, kde se lidé rádi oddávají sexuálním radovánkám. Latexové prádlo je dobrým pomocníkem i při uhasínajícím sexuálním vztahu, kde chybí jiskra a kde se milování zařadilo do stereotypních kolejí. Pořiďte si latexové erotické prádlo, jestliže si jste vědomi nějakých nedostatků postavy. Ženě po oblečení do latexu stoupne sebevědomí a sex si náramně užije, čímž umožní jeho maximální prožití i partnerovi.** Dotyky přes latex** jsou podstatně více intenzivní a vzrušující, než na holou kůži. Do latexového prádla se můžete obléknout ještě před příchodem partnera a překvapit ho tak hned ve dveřích, nebo můžete oblékání latexu nechat až na přítomnost svého sexuálního protějšku, z čehož může vzniknout skvělá a vzrušující předehra.

Pokud latex vyznává jak partner, tak i partnerka, jistě stojí za to, aby se do latexu oblékli oba dva a zažili tak pocit, kdy po sobě kloužou dvě namazané latexové plochy. Jde o nezapomenutelný pocit, na který dvojice hned tak nezapomene. V latexu se budete cítit, jako byste měli na sobě druhou kůži. Latex je vhodný i pro ty, kterým guma přímo nevoní. Čím lepší sex v latexu zažijí, tím se jim latexová vůně dostane pod kůži, rádi si na ni zvyknout a nakonec jim vůbec vadit nebude. Lidé, kteří jsou oblečení v latexu, můžou pociťovat nedostatek kyslíku. Je to dáno tím, že je latexové oblečení dosti upnuté a tělo svírá. Tento nedostatek kyslíku však člověka v žádném případě nijak neohrozí, ale dostane ho do jiné dimenze. Podstatně silněji a intenzivněji bývá prožíván i orgasmus.

Na závěr

Jestliže Vašemu sexuálnímu životu něco schází, zkuste si pořídit jeden nebo dva kousky latexového erotického prádla. Stačí, když se podíváte na nabídku v** internetovém obchodě,** a jistě Vás upoutá druh spodního prádla, se kterým nebudete mít problém obléct si ho na sebe. Každého muže svým počinem potěšíte a především navodíte tu správnou erotickou atmosféru. Proměňte se v** sexy kočičku**, která ví přesně, co chce a jde si za tím. Vzrušte svého partnera natolik, že již nikdy nebude chtít vyzkoušet žádnou jinou a sex s Vám pro něj bude vždy nezapomenutelným a jedinečným zážitkem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9209 (magazinerotika.cz#154)


Přidat komentář