Erotické prádlo xxl

Řekne-li se svůdnost, vzrušení, erotické prádlo, pak si řada z nás představí štíhlou dívku, ženu, která má na sobě vyzývavé krajkové prádélko. Ovšem nejen štíhlé ženy mají tu možnost se těšit z erotického prádla.

 

I ženy, které se mohou pyšnit oblými tvary, nejsou nijak ochuzené ohledně nákupu erotického prádla. Jen si místo erotického prádla velikosti S, M, L, pořídí erotické prádlo velikosti xl, či xxl. Nejeden výrobce pamatuje na dívky a ženy plnějších tvarů. Nesoustřeďuje se při navrhování, výrobě svůdného prádélka čistě jen na hubeňourky. Ostatně, proč by měla plnoštíhlá žena mít pocit, že je něco méně, že nemá možnost svého partnera svézt, vzrušit, potěšit ho? Krom toho, hezké a kvalitní erotické prádlo zvyšuje sebevědomí ženy. A tak, i když to tak vypadá, že si dívky, ženy kupují prádlo čistě jen kvůli mužům, dělají to i pro sebe. Pocit, že máte na sobě hříšně vypadající a lákavý spodní kousek, Vám vnukne do tváře určité tajemství, o kterém víte jen Vy sama. A pak je tu také otázka „připravenosti“, kdy nikdy nevíte, kdy a kde se budete muset, či budete chtít svléci.

Svůdně vyhlížející erotické prádlo xxl

Specializované prodejny, ať už kamenné, nebo e-shopy, nabízí ženám vkusné a líbivé spodní prádlo. Co si však budeme povídat, štíhlejší ženy to mají v tomto směru jednodušší. Pokud do prodejny s prádlem zavítá žena s velikostí XS, S, M, L, vyloží ji prodavačka na pult značné množství prádla. Pokud však do té samé prodejny přijde žena plnoštíhlých tvarů, pak se na pultu budou, objeví jen pár kousků prádla. Navíc toto prádlo nemusí být zdaleka tak hezké, jako v menších velikostech. Mezi prodejnami však najdete i takové, kde si bude moci vybrat žena super štíhlá i žena boubelka. Krom toho, i plnoštíhlá žena si může koupit svůdné erotické prádlo, plné krajek, vyšívání a přízdob, které jen podtrhnou výjimečnost prádla.** Erotické prádlo xxl** nemusí být o nic méně estetické, než prádlo velikosti S.

Erotické prádlo xxl Vás promění v smyslnou bohyni

Erotické prádlo z Vás může učinit něžnou, svůdnou bytost, anděla, ale také hříšnou, divokou dračici, která ví, co chce. Erotické prádlo xxl může být jemňounké, sněhobílé, romantika sama. Erotické prádlo však může být i vášnivě vyzývající, kde nechybí temně rudá červená a černá barva. V oblibě je také erotické prádlo tmavě modré barvy, lososové. Plnoštíhlé ženy si mohou dopřát erotické prádlo prakticky jakékoli barvy. Jen je vhodné, vystříhají-li se tělové barvy. Ta by je mohla zbytečně rozšiřovat.

Erotické prádlo xxl – čas na svedení partnera

Čeká Vás první společná noc s Vaším milovaným protějškem? Partner tak trochu očekává, co bude ukrývat svrchní část Vašeho oblečení? Pak ovšem bude překvapený, až se mu odhalíte v celé své kráse. Nepřekvapila byste ho tzv. bombarďáky, a klasickým bílým bavlněným prádlem. Ostatně, takové prádlo možná očekává, že uvidí. Jak ho však mile překvapíte, naladíte, když zpod Vaší halenky spatří vykukovat kraječku. Jeho představivost začne v tu chvíli naplno pracovat. A pak je to již jen čistě na Vás, zda se ujmete pomalého svůdného svlékání, nebo necháte muže, aby z Vás divoce strhal šaty.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9206 (magazinerotika.cz#137)


Přidat komentář