Erotické kožené oblečení

Kožené oblečení je velmi erotickým. Nosí se nejen jako svrchní část oděvu, ale také jako spodní prádlo, určené především pro erotické hrátky. Kožené prádlo nabízí oproti obyčejnému mnoho výhod a předností, pro které stojí za to je vyzkoušet.

Kožené oblečení je velmi slušivé a působí dráždivě. Kožené oblečení dělá krásnou postavu, přilne k tělu, je dráždivé, erotické a velmi oblíbené. Má i několik předností oproti prádlu z jiných materiálů. Kůže je pevná, vydrží dlouho, vzrušující je i její vůně. Z kůže se vyrábí nejen prádlo a oblečení, a různé erotické doplňky, především pro praktiky BDSM, postroje, masky a další.

Co vše si můžete pořídit z kůže?

Jestliže chcete svůj sexuální život trochu povzbudit a ozvláštnit, můžete si pořídit různé kožené oblečení a další doplňky. Nabízí se Vám kožené korzety, body, slipy, kalhotky, ale také podvazky, šaty, kalhoty, boty, masky, obojky a mnoho další. Abyste v kůži vypadali dobře, a aby pořízené kožené oblečení splňovalo Vaše očekávání, je nutné při jeho výběru dbát pozornosti, kupovat pouze kvalitní zboží a odhadnout dobrou velikost. Jak na to?

Nákup erotického oblečení

V České republice je přece jen oproti zahraničním zemím značně výběr erotického oblečení a pomůcek omezen. Tedy takového oblečení, které je určeno přímo pro sexuální využití. I přesto se u nás dají sehnat parádní kousky, ale je potřeba navštívit dobrý internetový obchod, který Vám nabídne to, co hledáte. V České republice se častěji setkáváme s oblečením vyrobeným z latexu, který je levnější a svůj účel také zcela jistě splňuje. Kožené oblečení můžete vedle erotických e-shopů pořídit i v obchodech, které nabízí kožené oblečení pro příznivce hnutí gotic, emo, i pro metalisty. Při nákupu erotického koženého oblečení je nutné odhadnout správnou velikost a kvalitu materiálu. U kůže platí, ostatně stejně jako u latexu, že byste měli oblečení vybírat podle své konfekční velikosti. Vzhledem k tomu, že je kůže dosti pružná, rozhodně neuděláte chybu, ani kdybyste si koupili oblečení o jednu velikost menší, než kterou si běžně pořizujete. Navíc pokud patříte mezi příznivce BDSM, jistě pro Vás bude těsnější kožené oblečení více vzrušující. Řiďte se však tím, co je Vám pohodlné a vybírejte podle svého uvážení. Jestliže si chcete pořídit** koženou masku na hlavu,** zde určitě volte Vaši skutečnou velikost, protože menší velikost by Vám mohla být dosti nepohodlná, a dokonce i nebezpečná. Špatně by se Vám dýchalo. Proto při nákupu masky vycházejte z obvodu svého krku a hlavy.

Druhy kůže

Kožené oblečení určené pro erotické hrátky včetně kožených erotických pomůcek se vyrábí z jemnějších druhů kůže, jako je kůže telecí, jehněčí, kozí nebo z jelena. Hovězí a vepřová kůže je hrubší a oblečení poté není na těle tolik příjemné. Jestliže dáváte přednost luxusnímu oblečení, u kterého nehledíte na ceny, pak můžete dát přednost klokaní kůži.

Kožené nebo koženkové erotické oblečení?

Kůže je pevnější a kvalitněji než koženka. Pokud se rozhodnete si pořídit** koženkové oblečení,** vypadá sice pěkně a atraktivně, ale počítejte s tím, že Vám vydrží mnohem kratší dobu, než oblečení kožené. Při nákupu musíte dávat pozor na to, abyste si kožené oblečení nespletli s koženkou. Koženka je vyrobená z plastu, který je nanesený na textil. Rozhodně se nejedná o přírodní materiál. Výhodou koženky je, že je levnější a na první pohled vypadají stejně jako pravá kůže, ale časem Vám popraská a nemá tak dlouhou životnost. Pokud byste si koženkové prádlo pořídili pro časté erotické praktiky, pak by Vám mohlo vydržet na dvě tři akce. Navíc při náročnějších praktikách může koženkové prádlo rupnout úplně, nejen popraskat. Koženku od kůže rozpoznáte tak, že kožené oblečení má na sobě patrné stopy po chlupech. U koženky povrchovou strukturu nenajdete. Jde o naprosto hladký povrch.

Údržba erotického koženého oblečení

Kůže je přírodní materiál, kterému určité vlivy příliš neprospívají. Jsou jimi např. tělní tekutiny, u nichž lze předpokládat, že se na kožené oblečení dostanou, zvláště pokud si jej pořizujete pro intimní chvíle. Co dalšího neprospívá kůži, jsou saponáty, voda a další látky. Abyste se nemuseli koženého oblečení brzy zbavovat a pořizovat nové, je potřeba mu věnovat tu správnou péči. Jestliže se Vám na koženém oblečení dostala nějaká nečistota, ze všeho nejdřív ji očistěte namočeným hadříkem. Špínu musíte z koženého oblečení jemně setřít, nikoliv drhnout. Jinak byste si kožené oblečení mohli poškodit. Saponáty na kůži nepoužívejte, nebo je po použití velmi důkladně opláchněte. Po očištění nechejte kůži vyschnout. Nedávejte však oblečení uschnout na radiátor. Čas od času kůži naimpregnujte, k čemuž Vám poslouží speciální přípravky, kterými můžou být různé tuky a oleje určené pro ošetření kůže, nebo spreje.

Druhy erotického koženého oblečení

Erotického koženého oblečení je spousta. Můžete si pořídit kožené korzety, sukně, masky nebo celkový jednotný outfit.

Kožené masky

Masky jsou při eroticky trávených chvilkách velmi oblíbené. Najdou využití jak v klasickém sexu, tak i v** BDSM vztahu**. Některé masky jsou jednoduché, jiné mají zvýrazněné určité části, např. rudný otvor na ústa. Některé jsou vybaveny zipy, jiné roubíkem, klapkami na oči, aj. Některé kožené masky vypadají jako obyčejné brýle na spaní. Některé obsahují kovové části, které neumožňují partnerovi zavřít pusu. Koženou masku si můžete pořídit cca za 1000 Kč. Jsou i dražší masky, které se pohybují v řádech několika tisíců korun. To už jsou např. masky, které vypadají jako hlava kočky nebo jiných zvířat.

Kožené obojky

Kožené obojky patří také mezi erotické kožené oblečení. Můžou být buď celokožené nebo můžou být doplněny kovovými kroužky, cvočky nebo jinými doplňky. Spolu s koženými obojky si můžete pořídit i kožená pouta, což umožňuje dokonalou kombinaci pro BDSM hrátky. Můžete tak vést svého partnera po místnosti, apod.

Kožené korzety pro muže i ženy

Kožené korzety jsou považovány za vrchol erotického oblečení. Poslouží Vám jak v ložnici, tak s nimi můžete vyrazit do společnosti, na párty nebo na diskotéku. Jsou velmi slušivé a dělají krásná prsa. Korzety se vyrábí v mnoha různých variantách a Vy tak můžete vybírat různé typy** vázání, střihů, velikostí, korzety se zipem,** apod. Ceny korzetů se pohybují kolem 1500,- Kč.

Kožené slipy, trenky a kalhotky

Kožené spodní prádlo, jako jsou slipy, kalhotky nebo trenýrky bývají ve většině případech doplněny i různými doplňky, kterými můžou být zámky nebo kroužky. Ty také často brání erekci. Jde o záměr, kdy si hrajete na dominu a otroka. Kalhotky i slipy můžou být doplněny zipem nebo šněrováním, využívá se také spony. U spodního prádla se vždy držte své velikosti. Menší velikost by Vám nemusela být příjemná, tlačila Vás a vadila by Vám. Kožené slipy i trenky můžete pořídit s otvorem na penis.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9212 (magazinerotika.cz#174)


Přidat komentář