Erotické kostýmy

Do sexuálního života se nám může pomalu vkrádat stereotyp, pokud to ovšem dovolíme. Není nutné však hned vymýšlet roztodivné polohy, které by Vám také mohly způsobit bolest zad či úraz. Co vyzkoušet nějaký z erotických kostýmů?

 

Erotické kostýmy mohou přinést Vašemu vztahu zcela novou dimenzi. Na erotických kostýmech je úžasné, že se můžete stát zcela jiným člověkem. Vždy bude záležet, pro jaký kostým se zrovna rozhodnete. Nemusíte mít zrovna herecké nadání, abyste se mohli těšit z jiného pohledu sexuálních hrátek. Uvidíte, že improvizace bude mnohem přínosnější než přílišné přípravy či snad studování jak se chovat. Stačí si vybrat a obléci kostým, a hned se vžijete do role, jako byste pro ni byli přímo stvořeni. I když jsou k dostání spíše erotické kostýmy pro ženy, i muži si přijdou na své. Přeci jenom však žena disponuje větší představivostí, větším herectvím, a může v mužovi vyvolat sexuální fantazie. Jen málokterý mužský kostým by pak mohl v ženě vyvolat vzrušení.

Erotické kostýmy pro zahnání nudy v posteli

nákupem erotických kostýmů nemusíte čekat do doby, až začne Váš sexuální život pokulhávat. Erotické kostýmy jsou příjemným oživením v jakékoli fázi vztahu. Jen však pozor, pokud jste zrovna na začátku vztahu, abyste to s Vaší invencí, co do oživení, nepřehnali. Také by se totiž mohlo stát, že byste partnera vyděsili. Začněte tedy pěkně polehoučku. A také, nevystřílejte si hned všechny náboje na začátku. Nemusíte mít co milování, to jiný kostým. Ostatně, v takovém případě by Vám nestačila žádná skříň, která by mohla pojmout desítky kostýmy. A také byste jen těžko sehnali tolik kostýmů, co do různorodosti. Zcela postačí, budete-li mít tři, čtyři kostýmy. A kdo ví, pokud si pak bude Váš partner lámat hlavu, jaký dárek Vám zakoupit například k Valentýnovi, bude mít dobrou inspiraci. Krom toho, není od věci nechat některé kostýmy, jejich výběr, právě na partnerovi. Vždyť to bude on, kdo Vás bude sledovat v akci, a koho Vy budete vzrušovat. Každý muž má jiné představy, líbí se mu jiné věci. Také by se mohlo stát, že Vámi vybraným kostýmem ho překvapíte, ale moc nevzrušíte.

Široký výběr erotických kostýmů

Který kostým bude zaujímat čestnou první pozici ve Vašem šatníku? Bude to snad zdravotní sestřička, pokojská, šermířka, hostinská, letuška, nebo ušáček zajíček, superžena, anděl, policistka, vězeňkyně, kovbojka, umývačka aut apod.? Veškeré tyto kostýmy mohou ve Vašem podání přinést muži i Vám nemalý sexuální zážitek. Jen se raději vyhněte kostýmům typu princezna, zpěvačka apod. V tomto případě byste si možná splnila svůj dětský sen být krásnou princeznou s bohatými šaty a dlouhými vlasy. Jenže muže byste svým výběrem jen těžko potěšila, natož v něm vzbudila sexuální touhu.

Erotické kostýmy hravé, svádivé

Podle toho, který erotický kostým si vyberete, můžete muže určitým směrem navnadit. Erotické kostýmy mohou být čistě hravé, ale také svádivé, či podněcující fantazii. Není od věci u partnera nenápadně vysondovat, které ženské povolání považuje za sexy, vzrušující. Jsou totiž kostýmy, viz výše, které svým vzhledem mohou věrně napodobovat pracovní úbor daného povolání. Jmenovat můžeme již zmíněnou zdravotní sestřičku, policajtku, pokojskou, umývačku aut apod. Jsou totiž muži, pro které je vzrušivější, když se zkombinuje realita s erotikou, než kdybyste se před ním ukázala sice v promyšleném kostýmu, zato však spadajícím například do historie, či jiného kraje apod.

Erotické kostýmy pro podnícení fantazie

Ne vše musí být vyumělkované. Častokráte platí, že v jednoduchosti je krása. A to se týká i erotických kostýmů. Kostým letušky, či zdravotní sestřičky je svým způsobem jednoduchý, na první pohled nijak vzrušující. Jenže, to řekněte muži. Pokud by totiž mohl označit sexy povolání u ženy, pak k němu bude bezpochyby patřit právě povolání letuška a zdravotní sestřičky. A to i přes to, že je žena zahalena, nemá žádné hluboké výstřihy, rozparky, jen kratší sukni. Pro mnohé ženy je však více vzrušující, pokud mohou zapojit i svoji fantazii. Co uvidí na spoře, či zcela nahé ženě? V takových případech si již nemusí domýšlet, jaké křivky žena ukrývá. Ta sama jim totiž své tělo naservíruje pěkně na stříbrném podnose. Jistě, pohled na nahé ženské tělo je velmi vzrušující záležitostí.

Erotické kostýmy umožní mužům, aby byli lovci

Proč mužům jejich úlohu lovce, svůdníka žen, zlehčit, respektive je připravit o jejich privilegium? A tak, takový kostým letušky, či zdravotní sestřičky může muže mnohem více vzrušit, než jen žena oděná ve spodním prádle, byť v krajkově svůdném. Kostým dá mužovi prostor, aby se snažil dokreslit ženské křivky, dát jim pomyslný tvar. A žít s tím, že pak snad bude muž zklamaný, až se žena svlékne, je zbytečný. Muži mají totiž dar na ženě poznat, byť je oblečená, jak bude vypadat nahá. Pokud by oblečená žena muže nezaujala, nebyla pro něj sexy, jeho typem, pak se ani nemusí snažit s jejím svlékáním ve své fantazii. Jsou sice oděvní kousky, které mohou tu a tam opticky ženu vylepšit, ale ne zase tak diametrálně, aby se pak případně muž zděsil, jak jeho milovaná vypadá jen v rouše Evině.

Nakoupení erotických kostýmů přes e-shop

Pokud bydlíte ve větším městě, pak nejspíš nebudete mít potíže najít prodejnu, která se specializuje na masky, kostýmy apod. Zmíněné kostýmy jsou sice vzrušující záležitostí, ale v sexshopech je nejspíš nenajdete, zcela jen výjimečně. Pokud však ve Vašem městě není žádná z prodejen, specializujících se na erotické kostýmy, převleky, pak nemusíte nijak věšet hlavu. Stačí si sednout k počítači, či notebooku, a zabrousit po internetu. Zcela jistě za chvíli narazíte na pěkných pár e-shopů, které mají ve své nabídce řadu zajímavých kostýmů, stačí si jen vybrat. Jistou nevýhodou je sice, že si kostým nevyzkoušíte. Přesto, pokud by se náhodou stalo, že Vám nebude pasovat, či snad slušet, je možné zboží bez udání důvodu do stanoveného data vrátit, a buď ho vyměnit za jiné zboží, nebo si nechat vrátit peníze. Nic Vám tedy nebrání v tom si začít vybírat, a třebas již o tomto víkendu potěšit partnera nezvyklými erotickými hrátky. O to více bude muž koukat, pokud nebude vůbec nic tušit. I když Vás to bude lákat mu prozradit, co plánujete, uchovejte si Vaše hříšné tajemství. Uděláte-li tak, pak jeho vzrušení bude ještě o to větší.

Sexy mužské kostýmy

Již v úvodu jsme předestřeli, že je možné si pořídit nejen erotické kostýmy určené pro ženy, ale také pro muže. Zde však přeci jenom mají muži omezenější výběr, než ženy. A co si budeme povídat, to již musí být, aby mužský kostým v ženě vyvolal touhu, vzrušení, erotický náboj. Takový kovboj, policajt, striptér, instalatér, mají svoji šanci na úspěch. Ale kostým typu kominík, úředník, závodník apod., jen sotva vzruší, pokud tedy nezkombinuje muž kostým se smyslným tancem. Muži samotní více kvitují, pokud je něžné pohlaví překvapí erotickým kostýmem. Ovšem, aby muži přišli s tím, že ženu překvapí s nějakým tím kostýmem, je spíše výjimka, než pravidlo. Ono jde také o přirozenost, smysl pro humor a schopnost nad sebou příliš nedumat, nezabývat se, jak budou vypadat apod. Muži by se mohli cítit trapně, pokud by v očích ženy spatřili, že místo vzruchu vyvolali zprvu údiv, úžas, následně úsměv, až hurónský smích. Jejich ego by rázem utrpělo. A to by nesnesli.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9211 (magazinerotika.cz#172)


Přidat komentář