Důležitost podprsenek

Žádný jiný kousek oděvu nemá takovou moc a možnost svádění jako podprsenky. Tedy v případě, že se nejedná o podprsenku vytahanou, zapranou. Proč má smysl soustředit větší pozornost právě na podprsenky? Čtěte dále a pochopíte.

 

Kolik** podprsenek** ukrývá Vaše skříň? A které z těchto podprsenek byste mohla beze studu předvést Vašemu partnerovi, ale také lékaři, kdyby nebylo vyhnutí, a Vám se udělalo špatně? Jsou to všehovšudy dvě, tři podprsenky? A není to škoda? Vždyť právě podprsenkami můžete nejen svádět, ale také si zvýšit sebevědomí, a konec konců i samotné poprsí. Nemusíte hned podstupovat případné operace prsou, aby se Vaše ňadra zvedla. Vhodně zvolená podprsenka Vám může pomoci. A vůbec není třeba mít snad špatný pocit, že vybranou podprsenkou mužské protějšky balamutíte. I když podprsenky umí zázraky, přeci jen ne takového rozměru, aby se snad partner zalekl, jakmile se mu odhalíte v celé Vaší kráse.

Investice do podprsenek, která se Vám vyplatí

Kde si pořizujete** podprsenky? Jedná se o luxusní butiky, nebo tržiště? V případě podprsenek však dejte přednost skutečné kvalitě před kvantitou. Jeden, dva kousky tohoto titěrného oděvu stačit nebudou. Na druhou stranu je však zbytečné mít v arsenálu **dvacet různých kousků, které však nemají moc co s kvalitou společného. Optimální počet je kolem deseti podprsenek. Ve vaší výbavě by rozhodně neměla chybět podprsenka černá, bílá, tělová. Co se týká zdobení, pak je vhodné mít jak čistě hladké podprsenky, které se hodí pod trika, svetry, jež kopírují Vaší siluetu, tak** podprsenky** krajkové, které si můžete nechat na intimní chvilky s Vaším partnerem. Jen opět připomínáme kvalitu podprsenek. A vůbec nemusí platit, že hladké podprsenky jsou nudné, ničím zvláštní. I čistě hladká podprsenka, která dokonale padne, z Vás může učinit svůdnou bohyni. A tak při výběru podprsenky hleďte nejen na zdobení, materiál, ale také správnou velikost. Špatně padnoucí podprsenka dokáže spíše dojem pokazit, než ho vylepšit.

Kvalitní podprsenka

Je na zvážení, zda by Vám měl při** nákupu podprsenky** asistovat Váš partner. Není od věci ho v průběhu vztahu zasvětit do světa podprsenek. Ostatně, i on může mít právo mluvit do toho, co budete mít na sobě v momentě, kdy budete jen spolu v intimním objetí. Mnohdy se vkus mužů liší od vkusu samotné ženy. Sice řada mužů uvítá prádlo červené, či černé, zdobené množstvím krajek, kdy čím méně látky, tím lépe. Ovšem, také to není pravidlem. Jsou i muži, kteří upřednostňují prádlo bílé, pastelové. A tak, buď můžete sama nenápadně vyzvědět, které prádlo by pro něj bylo to pravé, nebo ho jednou vzít s sebou. Možná, že bude také překvapen sumou, kterou jste ochotna do podprsenky investovat. Kvalitní, luxusní podprsenka se mnohdy nedostane pod tisíc korun, což může být pro nejednoho muže šok. Ono vůbec, představa mužů o cenách oblečení, doplňků aj., může být mnohdy zkreslená. Možná, že Vás pak bude považovat za marnivou, když jste schopna dát takový obnos peněz do spodního prádla. Je-li však muž rozumný, a orientuje se v módním světě, pak bude vědět, že do kvality se vyplatí investovat, a o marnivosti nemůže být řeč.

Spodní prádlo, se kterým u mužů neuspějete

Již jsme naznačili, které prádlo není zrovna in, a se kterým byste se měla rozloučit. Určitě by Vám neměla chybět minimálně jedna bílá podprsenka hladká a krajková. V jakém stavu však tyto podprsenky máte? Jsou vytahané, či „jen“ zašedlé, kdy o sněhobílé barvě se již nedá hovořit? Anebo kdyby došlo na lámání chleba, tak budete prohlašovat, že je to podprsenka šampaňské barvy? Zeptáme se jinak. Co děláte s bílými ponožkami, když ztratí svoji bělost? Nejspíš poputují do koše. A to samé udělejte i s podprsenkami. Určitě nemá smysl si je nechat ve skříni tzv. pro strýčka příhodu, jen tak na zahradu, chalupu apod. Nebo si skutečně myslíte, že si nezasloužíte být přitažlivá, a to i při domácích prací, při gruntování, plení zahrádky aj.? Jen si připomeňte pocit, jak jste se cítila, když jste si poprvé na sebe vzala krásné prádlo, právě zakoupené. Jaký to byl pocit? I když z Vašeho prádla nikdo ani kousek nezahlédl, nepociťovala jste náhle vyšší sebevědomí, atraktivnost? No, a jak se asi tak cítíte, když máte na sobě zapranou, vytahanou podprsenku. Nemilosrdně se s veškerými kousky, které již přesluhují, rozlučte. Tak, jako Vás samotné nejspíš netěší, tak ani muži by z nich nebyli odvařeni.

Podprsenky, které by neměly chybět žádné ženě

Pojďme si představit jednotlivé podprsenky, které byste měla mít ve svém prádelníku. Které z dívek, žen by ušla pozornosti tzv. push-up podprsenka? Podprsenka, která lichotí každé ženě, s jakoukoli velikostí košíčku a obvodem. Přeci jenom však push-up podprsenku volí spíše dívky, ženy s menšími košíčky, s cílem ňadra pozdvihnout, dodat jim na objemu. Dámy s plnějším poprsím toho nemají zapotřebí, ty naopak ocení podprsenku, která ňadra opticky zkoriguje. Push-up podprsenka by měla být jak hladká, tak krajková. Nechcete-li si kupovat hned dvě podprsenky, ale chcete začít pozvolna, kdy přeci jenom na začátku se vydat z peněz, nemusí být pro mnohou ženu, ideálním řešením, pak volte podprsenku hladkou. U ní máte jistotu, že se Vám bude hodit pod jakékoli oblečení. U krajkové podprsenky by tomu již tak nebylo. Ne vždy je krajková podprsenka totiž vhodná, a to například do práce, kdy by rýsující se krajky pod halenkou, trikem, mohly působit příliš nevhodně, lacině, nehledě na to, kolik jste do podprsenky investovala.

Bílá, černá, tělová podprsenka

Co se týká barevnosti podprsenek, tak by Vám neměla chybět podprsenka sněhobílá, tělová a černá. To je prostě základ. Jakmile budete mít kompletní barevné zastoupení, pak Vám již nic nebude bránit v tom, abyste si mohla Vaši podprsenkovou výbavu obohatit o další barevné kousky. Oblíbené jsou pak barvy červené, modré, růžové, ale také hnědé, zelené, meruňkové aj.

Hladká, krajková podprsenka

Kromě barevného zastoupení je dobré mít od každé barvy dva typy podprsenek, co se týká provedení. Již výše jsme uvedli, že krajková podprsenka se Vám nebude hodit vždy a všude. Je-li to možné, tak si pořiďte bílou a černou podprsenku v hladkém i krajkovém provedení. Co se týká tělové podprsenky, tam plně postačí, vyberete-li si hladkou variantu.

Podprsenka s kosticemi, vycpávkami, bez kostic

A pak tu také máme možnosti podprsenek, kdy Vám může prodavačka nabídnout podprsenky s kosticemi, bez kostic, s vycpávkami apod. Na jaký typ podprsenek jste doposud zvyklé? Jsou to tzv. měkké podprsenky, bez jakékoli výztuže? Pak se ovšem ještě zeptáme, jaké oblečení nosíte. Je-li oblečení upnutější v horních partiích, pak by bylo vhodné mít podprsenky zpevněné, opatřené kosticemi apod. A o to více, nejsou-li Vaše ňadra zrovna dokonalá co do pevnosti.Pokud se Vašich ňader již týká zemská přitažlivost, pak určitě volte podprsenky s podpěrou. Nejenže budete vypadat svůdněji, ale také si zlepšíte držení těla, a ulevíte zádům, jsou-li Vaše ňadra větší.

Podprsenky s kosticemi a výztužemi nejsou vždy nutné

Jste-li mlaďounká, pak není důvodu hned sahat po podprsence s kosticemi. Takové podprsenky ani nejsou nutné pro intimní chvíle, kdy by naopak působily příliš tvrdě. Ostatně, zkuste si sama sáhnout na svá ňadra, když je máte ukrytá v jemné krajkové podprsence, bez opory, a poté v podprsence vyztužené, třeba ještě dvojité. A zkuste se vžít do Vašeho partnera. Co myslíte, že ho bude více vzrušovat. První možnosti, kdy bude moci cítit Vaše ňadra, nebo druhá, kdy se k nim vlastně ani nedostane?

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9207 (magazinerotika.cz#147)


Přidat komentář