Catsuits kočičí obleky

Vneste do partnerského života novou jiskru. Pusťte z hlavy krajkové spodní prádlo a pořiďte si sexy kostým, který Vašeho partnera nejen překvapí, ale především pořádně nažhaví. Řeč je o catsuit kočičím oblečku.

Zdá se Vám, že jiskra z Vašeho partnerského života pomalu vyprchává a chybí Vám nespoutaný a odvázaný sex, který byl dříve součástí Vašeho každodenního života? Proč se nepokusit vrátit čas, alespoň v oblasti touhy a** sexuální přitažlivosti? Navíc to není ani tak těžké. Nemusíte hned měnit partnera, abyste zas zažívali jedinečný a nepřekonatelný sex jak před časy. Pořiďte si **catsuit, kterým Vašeho partnera dokonale nažhavíte a rozdráždíte. Proč se omezovat pouze na klasické korzety nebo podvazkové pásy. Pořiďte si jedinečný erotický kostým, který zakoupíte za stejnou cenu jako jiné erotické spodní prádlo, ale Vám i Vašemu partnerovi poskytne mnohem více potěšení. Moderní kočičí kostým se skládá z několika částí oblečení, např. z kalhotek, podprsenky, sukně, podvazků a z pásky na oči. Může se také jednat o jednoosé oblečení, do kterého se obléknete a v němž jsou např. díry, které jsou přes intimní partie, aby se nemusela žena při sexu z oblečku svlékat a dvojice si tak užila catsuit po celou dobu žhavé noci.

Catsuit kočičí obleček

Pusťte uzdu své fantazie a v** sexshopu** si vyberte některé z catsuit kočičích oblečků. Jedná se o jedinečné modely, kterých je ve vybraných internetech sexshopech dostatek. S originálním kostýmem prožijete s partnerem neskutečně erotickou noc, která se bude líbit jak jemu, tak i Vám. Která žena se necítí v krásném, upnutém kostýmu, který nádherně tvaruje její postavu, sexy? Máte pár kilo navíc? Pak je catsuit obleček určen také pro Vás, neboť latex, ze kterého je tento druh oblečení vyroben, vytvaruje nádherně Vaši postavu a efektivně skryje všechny nedostatky. Catsuit je erotické oblečení pro odvážné a smyslné ženy, které vědí, co od sexu očekávají. A přesně takové ženy muži milují. Dopřejte svému příteli jedinečný sexuální zážitek a dopřejte mu sex s kočičí ženou.

Pro koho jsou catsuits oblečky určeny?

Zcela jistě pro odvážné ženy. Pořídit si můžete luxusní síťovaný kočičí obleček, který je možné doplňovat různými sexy tangy.** Catsuits oblečky** si pořizují ženy, které chtějí být sexy, které jsou vášnivé a které milují odvázaný sex. Catsuits si pořizují také ženy, které chtějí skrýt určité nedostatky na své postavě, neboť toto erotické oblečení se dokonale přizpůsobí jejich postavě a případná kila navíc jsou rázem pryč. Na výběr je z mnoha zajímavých střihů. Navíc catsuit můžete zakoupit za velmi příjemné ceny a jednoduše se z Vás může stát smyslná žena.

Proč si pořídit catsuit kočičí oblečení?

Chcete muže potěšit a dopřát mu jedinečný sexuální zážitek? Pořiďte si catsuit kočičí obleček a zahalte tak své tělo do miniaturního kusu prádélka, nebo do průsvitného dresu. Praktické otvory, kterými jsou tyto dresy vybaveny, umožňují erotické hrátky se vším, co k takovým hrátkám patří. V kočičím oblečku se z Vás stane opravdová erotická kočka, která je snem každému muže. U mužů kočičí žena vždy probouzí nespoutanou vášeň a touhu po sexu s tímto lákavým stvořením.

Catsuit kočičí oblečení jako dárek

Chcete-li potěšit svou přítelkyni, překvapit ji a zároveň ji obdarovat, můžete jí pořídit catsuit kočičí obleček. Takovým dárkem potěšíte nejen ji, ale také sebe. Můžete počítat s tím, že Vaše sexuální hrátky se stanou nezapomenutelnými a by se budete vždy těšit na další sexuální pokračování.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9202 (magazinerotika.cz#27)


Diskuze a zkušenosti

rudla | 11.11.2014 10:15
Re: Catsuits kočičí obleky Ja mam rat naši kočenku. Ta ma na sobe uz catsuit a ja ji to delam do prdelky kteružto ma nadherne smrdutu. Tož tak.


Přidat komentář